۰
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۰

ماجرای انفجار آیفون در زوریخ چه بود؟

ایتنا- به‌تازگی گزارش‌شده است که باتری یکی از دستگاه‌های آیفون در حال تعمیر در فروشگاه اپل شعبه والنسیا منفجرشده و موجب تخلیه اضطراری محیط شده است.
ماجرای انفجار آیفون در زوریخ چه بود؟
به‌تازگی گزارش‌ شده است که  باتری یکی از دستگاه‌های آیفون در حال تعمیر در فروشگاه اپل شعبه والنسیا منفجر شده و موجب تخلیه اضطراری محیط شده است.
 
به گزارش ایتنا از وب‌سایت خبری تحلیلی ubergizmo، منفجر شدن باتری‌های تلفن‌های همراه هوشمند امروزه به امری نسبتاً شایع تبدیل‌شده است.
این حادثه چندی پیش برای باتری یکی از دستگاه‌های آیفون 6 اس پلاس رخ‌ داده بود و موجب تخلیه اضطراری ساختمان فروشگاه اپل در زوریخ شده بود.
 
با این‌ حال به نظر می‌رسد که این حادثه بار دیگر نیز رخ‌ داده و باتری یکی از آیفون‌ها در فروشگاه شعبه والنسیای اپل منفجر شده است.
 
 انفجار آیفون
 
در طی این حادثه یکی از باتری‌های آیفون‌های در حال تعمیر منفجر شده و یکی از طبقات ساختمان را پر از دود کرده و موجب تخلیه کلی ساختمان شده است.
 
البته خوشبختانه کارمندان حاضر موفق شدند تا با باز کردن راه‌های ورود و خروج هوا به ساختمان، محیط را از دود خالی کرده و شرایط را قبل از رسیدن پلیس و آتش‌نشانی تحت کنترل بگیرند.
 
همچنین این حادثه برخلاف حادثه انفجار آیفون در زوریخ که موجب سوختگی‌های جزئی بر روی دست یکی از کارمندان اپل شده بود آسیب جانی در پی نداشته است.
 
کد مطلب: 51666
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم