۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶

استخدام کارشناس voip و بهترین شرکت‎ها برای استخدام

ایتنا - با توجه به اینکه فرصت‌های شغلی زیادی برای متقاضیان استخدام کارشناس voip در تهران و سایر کلان‌شهرها ایجاد شده است، متخصصانی که در زمینه voip از دانش علمی و فنی خوبی برخوردار هستند، اغلب در انتخاب شرکتی مناسب دچار اشتباه می‌شوند. اگر کارشناس ویپ هستید این مقاله را از دست ندهید.
استخدام کارشناس voip و بهترین شرکت‎ها برای استخدام
به گزارش ایتنا به نقل از واحد کارگزینی کارشناس تجهیزات ویپ آریستک، همزمان با گسترده شدن اینترنت پرسرعت در ایران، برخی از فناوری‌های جدید مثل سیستم ویپ نیز وارد کشور شد و شغل تخصصی کارشناس voip نیز به فهرست مشاغل اضافه شد. به دلیل امکانات بسیار گسترده این تکنولوژی در راستای افزایش بهره‌وری سازمان‌ها و کسب‌وکارها، بسیاری از مدیران و صاحبان شرکت‌ها به‌منظور برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده و تعامل بهتر با مشتریان و شرکاء خود، ترجیح می‌دهند از فناوری ارتباطات تحت شبکه‌های کامپیوتری استفاده کنند و از همین رو، به‌منظور نصب، راه اندازی، نگهداری و پشتیبانی تجهیزات مرکز تلفن ویپ، اقدام به استخدام کارشناس voip نیز می‌کنند.

با توجه به اینکه فرصت‌های شغلی زیادی برای متقاضیان استخدام کارشناس voip در تهران و سایر کلان‌شهرها ایجاد شده است، متخصصانی که در زمینه voip از دانش علمی و فنی خوبی برخوردار هستند، اغلب در انتخاب شرکتی مناسب دچار اشتباه می‌شوند و پس از مدتی دچار سرخوردگی می‌شوند! زیرا به عنوان کارشناس voip متخصص در یک شرکت استخدام می‌شوند اما اغلب امور مربوط به کارشناس شبکه را انجام می‌دهند و می‌بایست علاوه بر راه اندازی تجهیزات voip، به کلیه امور مربوط به شبکه‌های کامپیوتری سازمان مشتریان رسیدگی کنند! لذا کلیه علاقه‌مندانی که از تجربه و تخصص مناسبی در سمت شغلی کارشناس voip برخوردار هستند باید به این نکته توجه داشته باشند که استخدام کارشناس ویپ در این قبیل شرکت‌ها، بدترین جایی است که می‌توانند در آن مشغول بکار شوند. چراکه رسیدگی به اموری مثل امنیت شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، پسیوکاری، مانیتورینگ و... جزو وظایف کارشناس ویپ نیست! لذا یک کارشناس voip در مصاحبه‌های استخدامی خود حتماً باید این نکته را مورد بررسی قرار دهد تا بعداً دچار مشکل نشود.
 
بهترین فرصت های شغلی برای کارشناس voip - <a href='http://www.itna.ir' target='_blank'>ایتنا</a>

بهترین شرکت‌هایی که یک کارشناس voip می‌تواند در آنجا مشغول بکار شود، شرکت‌های خدمات شبکه می‌باشند که مبادرت به ارائه انواع خدمات تخصصی در حوزه شبکه‌های کامپیوتری می‌ورزند و برای هر یک از حیطه‌های تخصصی مربوط به شبکه، کارشناس مخصوص به آن زمینه کاری را استخدام می‌کنند. به‌عنوان مثال به‌منظور ارائه سرویس‌های ویپ به مشتریان خود، اقدام به جذب کارشناس voip متخصص می‌کنند تا بتوانند با بهترین کیفیت ممکن، تجهیزات ویپ را برای مشتریان خود راه‌اندازی کنند و با پشتیبانی تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ویپ، موجب افزایش رضایتمندی مشتریان خود شوند. بر همین اساس سعی می‌کنند با انتشار آگهی‌های استخدام و جذب کارشناس voip باتجربه، خدمات تخصصی خود را به بهترین نحو ممکن برای شرکت‌ها و سازمان‌ها انجام دهند.
 
این مقاله توسط کارشناس voip شرکت آریستک آماده شده است و از شما خوانندگان عزیز دعوت می‌کنیم به منظور درخواست و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه راه اندازی voip و نصب تجهیزات آن، به وب‌سایت آریستک مراجعه کنید. همچنین می‌توانید تجربیات خود را در رابطه با بازار کار کارشناس voip در شهرهای مختلف ایران در همین صفحه کامنت بگذارید.
کد مطلب: 51538
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام