۰
plusresetminus
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳

ثبت اختراع نمایشگر تاشو توسط مایکروسافت

ایتنا- اطلاعات منتشر شده از مرکز ثبت اختراعات آمریکا و تصاویر فاش شده جدید مایکروسافت نشان از اقدامات پیاپی این کمپانی در جهت ساخت دستگاه هوشمند باقابلیت تا شدن دارد.
ثبت اختراع نمایشگر تاشو توسط مایکروسافت
اطلاعات منتشر شده از مرکز ثبت اختراعات آمریکا و تصاویر فاش شده جدید مایکروسافت نشان از اقدامات پیاپی این کمپانی در جهت ساخت دستگاه هوشمند باقابلیت تا شدن دارد.
 
به گزارش ایتنا از شماران سیستم شایعات مطرح‌شده حاکی از آن هستند که کمپانی سامسونگ به‌زودی و در سال 2018 میلادی از تلفن همراه تاشوی خود رونمایی خواهد کرد.
با این‌ وجود به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ در این زمینه انحصارگر نیست و مایکروسافت نیز اقدامات جدی‌ای را در قبال دستگاه‌های تاشو آغاز کرده است.
 
بنظر کارشناسان، ثبت اختراع جدید فاش شده از مایکروسافت به‌نوعی تائید کننده این امر است و در آن این کمپانی به ارائه ایده خود در رابطه با ساخت این دستگاه‌ها پرداخته است.
 
 
 
آنچه دستگاه تاشوی مایکروسافت را از سایر رقبای خود جدا می‌کند، موقعیت قرارگیری لولای صفحه‌ نمایش آن است که به‌گونه‌ای خواهد بود که هیچگونه برآمدگی را در بر روی بدنه پشتی دستگاه ایجاد نکند.
 
همچنین این دستگاه به‌صورت 360 درجه نیز قابل‌استفاده است و کاربر در این حالت برای استفاده از هر دو صفحه‌ نمایش دستگاه مجبور بر برگرداندن دائمی آن خواهد بود.
 
لازم به ذکر است که تبلت یا تلفن همراه هوشمند ساخته‌ شده بر اساس این ثبت اختراع در حال کتابی و بازشده به‌صورت 90 درجه به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که صفحه‌ نمایش آن کاملاً یکسان و یکپارچه دیده می‌شود و هیچگونه بریدگی‌ در وسط آن دیده نخواهد شد.
 
کد مطلب: 51498
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره استخراج ارز مجازی چیست؟
به نفع کشور است
به ضرر کشور است
اهمیتی ندارد
چیزی در باره آن نمی‌دانم