۱
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲

دوره مدیریت امنیت اطلاعات ISMS (مقدماتی تا پیشرفته)

یکی از مهمترین نکات در سازمانها ، امنیت آن می باشد. آیا تا بحال به امنیت سازمان خود و دارایی های اطلاعاتی آن فکر کرده اید؟ براستی کدام دارایی های اطلاعاتی را دارید؟ چه مخاطراتی آنها را تهدید می کنند؟ این آسیب پذیری ها چقدر جدی هستند؟ آیا اعتبار شما هم جزء این دارایی ها محسوب می شود؟ برای حفاظت از آن چه کرده اید؟
دوره مدیریت امنیت اطلاعات ISMS (مقدماتی تا پیشرفته)
 دوره مدیریت امنیت اطلاعات ISMS  

🔸Information Security Management Systems : Introduction & Implementation Training Course  based on ISO 27001

بسیاری از شرکت‌ها دریافته‌اند که برای موفقیت در کسب و کار، علاوه بر روشهای امنیتی که برای حفاظت از منابع فناوری اطلاعات طراحی شده‌اند، نیازمند سرمایه‌گذاری و برنامه ریزی برای ایجاد یک برنامه جامع امنیت هستند تا بدان طریق از دارایی های اطلاعاتی شان محافظت و از نفوذ مجرمین به سیستم هایشان که موجب خسارت دیدن فعالیت‌های کسب و کار آنها می‌شود جلوگیری کنند.
ز این رو برنامه جامع امنیت اطلاعات شامل کنترلها و برنامه‌های حفاظتی که در سطح منطقی از فناوری‌های موجود اعم از نرم‌افزار و پایگاه های داده و ... ، در سطح فیزیکی از بستر سخت افزاری، شبکه‌ها و تجهیزات ارتباطی و... و در سطح مدیریتی از رفتار های عملیاتی افراد و عوامل انسانی سازمان و برنامه‌های مدیریتی منابع و عملیات کسب و کار سازمان، حفاظت به عمل می‌آورند در قالب استاندارد بین المللی ISO/IEC 27001 (ISMS) طراحی و ارائه گردیده‌است‌، تا با استقرار آن کلیه ارکان سازمان در مسیر امنیت اطلاعات گام بردارند و ضریب آسیبهای اطلاعاتی سازمانها به حداقل برسد .

🔑 یکی از مهم‌ترین نکات در سازمانها ، امنیت آن می باشد. آیا تا بحال به امنیت سازمان خود و دارایی های اطلاعاتی آن فکر کرده اید؟ براستی کدام دارایی های اطلاعاتی را دارید؟ چه مخاطراتی آنها را تهدید می کنند؟ این آسیب پذیری ها چقدر جدی هستند؟ آیا اعتبار شما هم جزء این دارایی ها محسوب می شود؟ برای حفاظت از آن چه کرده اید؟

⭕️ هداف دوره:
🔸آشنایی با روش استقرار استاندارد و شیوه های ممیزی آن
🔹شناخت روش های شناسایی مخاطرات و مدیریت ریسک امنیتی
🔸آشنایی با آخرین روش های مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان
🔹تربیت مدیر پروژه ماهر تیم استقرار استاندارد امنیت در سازمان
🔸تربیت ارزیاب و سرپرست حرفه ای امنیت اطلاعات در سازمان
🔹شناخت مفاهیم ، الزامات و کنترل های استاندارد ISO/IEC 27001
🔸آشنایی با مفاهیم امنیت اطلاعات و مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان

⭕️مخاطبین دوره:
🔸مدیران و کارشناسان شاغل در عموم واحدهای صنعتی و خدماتی
🔹مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمانها و شرکتها
🔸مدیران و کارشناسان حراست عموم سازمانها و شرکتهای خدماتی و صنعتی

🚩 برگزاری قطعی بسته ویژه مدیریت امنیت اطلاعات
🔸 ISMS (مقدماتی تا پیشرفته)

شناسنامه و اطلاعات کامل دوره: http://cdigit.com/course/356
تماس جهت مشاوره و شرکت در دوره: 02188612979
کانال تلگرام : cdigit@
 
<< شرکت کاریار ارقام با همکاری مجرب ترین اساتید و زبده ترین تیم فنی خودجهت ارایه راهکارهای آموزشی، مشاوره، طراحی و اجرای  پروژه های داخلی و خارجی، با بیش از یک دهه فعالیت، در دپارتمان آموزشی خود جهت ارتقا سطح علمی و کاربردی شما دانشچویان گرامی فراهم نموده است. >>
کد مطلب: 51367
نام شما
آدرس ايميل شما