۱
plusresetminus
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۲

خانواده اتومبیل‌های روباتیک هوندا در انتظار نمایشگاه CES

ایتنا - یکی از این روبات ها به گونه‌ای ساخته شده است که با تغییر حالت چهره می‌تواند به انسان محبت کند و میزان علاقمندی خود را به یک اتفاق نشان دهد.
خانواده اتومبیل‌های روباتیک هوندا در انتظار نمایشگاه CES
شرکت ژاپنی هوندا که با ساخت دو ربات Asimo و Uni-Cub خود را از بزرگ‌ترین توسعه‌دهندگان روبات‌های هوشمند در جهان معرفی کرده است برای بزرگ‌ترین نمایشگاه محصولات الکترونیکی جهان که ماه آینده در لاس‌وگاس آمریکا برگزار می‌شود، روبات‌هایی آماده کرده است که به نوعی می‌توان آنها را خودروهای خودران روباتیک معرفی کرد.

به گزارش ایتنا به نقل از گاردین، شرکت هوندا در نمایشگاه CES 2018 نسل جدید روبات‌های خودران را به نمایش می‌گذارد که برای حمل و نقل و همراهی هرچه نزدیک‌تر با انسان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هوندا این سری از روبات‌های خود را که با اشکال و اهداف مختلف ساخته می‌شوند 3E Robotics نامگذاری کرده است و در نمایشگاه امسال قرار است چهار عضو از این خانواده معرفی شوند که هر کدام از آنها یک وظیفه مجزا دارند.

شرکت هوندا تلاش فراوان کرده است تا این روبات‌ها با زندگی روزمره انسان سازگاری بیشتر پیدا کنند و در این میان مدل 3E-A18 بیش از بقیه به آدم‌ها شباهت رفتاری دارد.
این روبات به گونه‌ای ساخته شده است که با تغییر حالت چهره می‌تواند به انسان محبت کند و میزان علاقه‌مندی خود را به یک اتفاق نشان دهد.

هوندا که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان محسوب می‌شود تصمیم دارد از سال آینده این سیستم‌های روباتیک را در نسل جدید محصولات خود مورد استفاده قرار دهد و البته در سال 2018 برخی از این روبات‌ها در قالب سیستم حمل و نقل خودران وارد خیابان‌های ژاپن می‌شوند.
 
کد مطلب: 51354
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير