۰
plusresetminus
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸

اختراع جدید سامسونگ: نمایشگر تاشو با قابلیت‌های گیمینگ

ایتنا –شرکت سامسونگ توانسته است تا یک اختراع جدید را به ثبت برساند که شامل یک نمایشگر تاشو است که به‌صورت ویژه برای استفاده برای قابلیت‌های ویژه گیمینگ طراحی شده است.
اختراع جدید سامسونگ: نمایشگر تاشو با قابلیت‌های گیمینگ
شرکت سامسونگ توانسته است تا یک اختراع جدید را به ثبت برساند که شامل یک نمایشگر تاشو است که به‌صورت ویژه برای استفاده برای قابلیت‌های ویژه گیمینگ طراحی شده است.
 
به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی gsmarena، تلفن‌های همراه تاشو سال‌هاست از دوران اوج خود فاصله دارند، و حتی عرضه نخستین تلفن همراه هوشمند دارای نمایشگر تاشو توسط شرکت ZTE نیز تقریبا با شکست روبرو بوده است.
با این وجود، شرکت سامسونگ قصد دارد تا سیستم جدیدی را به شکل "تا شو" عرضه کند و بر همین اساس حق اختراع جدیدی را به صورت رسمی به ثبت رسانده است.
 
این اختراع که می‌توانید تعدادی از تصاویر آن را در این خبر مشاهده کنید، شامل یک نمایشگر مربع است که از میان به دو بخش تقسیم شده و قابل تا شدن است.
 
 
 
علیرغم این‌که به نظر می‌رسد که این محصول برای تلفن‌های همراه هوشمند طراحی شده است، باید گفت که هدف سامسونگ از این پروژه، اساسا استفاده از این نمایشگر برای بازی‌های کامپیوتر بوده است.
 
از نظر فنی، هر یک از نمایشگرها به دوربین و بلندگو و میکروفون مخصوص خود مجهز خواهند بود و به این ترتیب می‌توان یکی از آنها را کاملا خاموش کرده و از کار انداخت، در حالی که شاهد هیچ اختلالی در عملکرد دستگاه پیش نیاید.
 
با توجه به این اطلاعات اولیه منتشر شده می‌توان تجربه‌ای مشابه با کنسول همراه نینتندو تری دی اس را بر روی یک تلفن همراه هوشمند در اختیار داشت.
 
شایان‌ ذکر است که هنوز مشخص نشده است که کدام تلفن همراه سامسونگ قرار است تا بر اساس این اختراع جدید عرضه شود، یا این‌که چه زمانی ممکن است شاهد نخستین ظهور این ساختار در بازار واقعی باشیم.
کد مطلب: 51349
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام