۰
plusresetminus
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۹

تجهیز ورد، اکسل و اوت‌لوک با قابلیت‌های هوش مصنوعی

ایتنا- مایکروسافت، ورد، اکسل و اوت‌لوک را با قابلیت‌های هوش مصنوعی تجهیز می‌کند و سطح آن‌ها را بالا می‌برد.
تجهیز ورد، اکسل و اوت‌لوک با قابلیت‌های هوش مصنوعی
مایکروسافت، مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید خود را به مجموعه بهره‌وری آفیس خواهد افزود؛ طبق اعلام این شرکت، هدف از این کار، برخورداری از یادگیری ماشینی است که به مردم کمک می‌کند بتوانند کارهای خود را بهتر و کارآمدتر انجام دهند.
قابلیت‌های جدیدی که به مجموعه نرم‌افزارهای ورد، اکسل و اوت‌لوک افزوده شده است، قطعاً آنها را سودمندتر خواهد نمود. البته این قابلیت‌ها در ماه‌های آتی، صرفاً برای عده معدودی ارائه و پس از مدتی معین، میان تمامی کاربران گسترش می‌یابد.

به گزارش ایتنا از رایورز بخش وبِ اوت‌لوک، رابطی در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا به صورت خودکار به سؤالات و درخواست‌های داخل ایمیل‌ها پاسخ دهد.
اکسل، قابلیتی جدید خواهد یافت تا نمودارها و جدول‌های محوری ارائه دهد و همچنین در ورد، کاربران می‌توانند کلمات اختصاری را بر مبنای اطلاعات سازمان خود تعریف نمایند.

این خبر تنها بخشی از حرکت و جنبش مایکروسافت به سمت پیشرفت و ارتقاء این مجموعه بهره‌وری را نشان می‌دهد. در این حرکت، استفاده از سرویس‌های هوشمند در برنامه مذکور مایکروسافت مدنظر قرار گرفته است.
هدف از طراحی تمام این قابلیت‌ها، انجام آسان‌تر و سریع‌تر کارها و نیز کاهش پیچیدگی آنها درون آفیس 365 خواهد بود.
از دیگر موارد مهم، جذب افراد مختلف به سمت سرویس بهره‌وری ابری مایکروسافت است، چرا که تمامی این قابلیت‌ها نیازمند پردازش روی سرورهای شرکت هستند.

همچنین مایکروسافت برنامه‌ریزی نموده تا این قابلیت‌ها را ابتدا برای گروه کوچکی از کاربران -که پیش از این، علاقه‌مندی خود را برای حضور در این تست ابراز داشته‌اند- راه‌اندازی نماید.
این قابلیت‌ها در اختیار افراد مذکور قرار می‌گیرد تا از صحت عملکرد آنها اطمینان حاصل شود. چنانچه پس از تست، قابلیت‌ها عملکرد خوبی داشته باشند، در اختیار همگان قرار داده خواهد شد.
 
شایان ذکر است مایکروسافت در برخورداری از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی تنها نبوده و شرکت‌هایی نظیر گوگل نیز در این مسیر حضور یافته و امکانات خوبی به مردم ارائه نموده‌اند.
 
کد مطلب: 51323
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است