کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

توییت استورم ویژگی جدید توییتر

22 آذر 1396 ساعت 12:39

ایتنا- توییتر از این پس به کاربران خود اجازه می‌دهد تا پیام‌ها و توییت‌های خود را به صورت توییت استورم - Tweet Storms - ارسال کنند.
به گزارش ایتنا از ایسنا، گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن بود که توییتر به صورت آزمایشی قابلیت ارسال توییت استورم را در تعداد محدودی از کاربران اجرا کرده است. هم اکنون توییتر اعلام کرده است که این قابلیت جدید به طور رسمی و برای همه کاربران توییتر قابل دسترسی و استفاده است.


قابلیت توییت استورم برای ارسال پیام‌های طولانی چند قسمتی و هم‌زمان است چراکه کاربران در این شبکه اجتماعی محدودیت تعداد کاراکتر برای ارسال پیام های خود دارند. بنابراین آن دسته از کاربرانی که به هر دلیلی می خواستند پیام‌های طولانی‌تر از حد نرمال و مجاز در توییتر را بفرستند و با مشکل مواجه می‌شدند، هم اکنون با اضافه شدن این قابلیت جدید و کاربردی بسیار خشنود و خرسند خواهند شد.

تاکنون کاربرانی که قصد ارسال پیام‌های طولانی داشتند، باید توییت‌های خود را به صورت نوبتی و با شماره گذاری اعداد ۱و۲و۳ ارسال و منتشر می‌کردند اما در حال حاضر می توانند با کلیک بر روی دکمه جدید +، بخش دوم توییت را فعال سازی کرده و به تایپ ادامه پیام خود اقدام کنند. پس از اتمام مراحل مورد نیاز، توییت‌های نوشته شده به صورت خودکار و اتوماتیک در چند بخش و به طور هم زمان ارسال خواهند شد.

لازم به ذکر است که این قابلیت از ۲۵ توییت هم زمان هم پشتیبانی می کند و در حال حاضر در اپلیکیشن موبایلی توییتر قابل دسترسی است و در هفته آینده نیز در نسخه وب توییتر قابل دسترسی و استفاده قرار خواهد گرفت.


کد مطلب: 51309

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/51309/توییت-استورم-ویژگی-جدید-توییتر

ايتنا
  https://www.itna.ir