۰
plusresetminus
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴

قابلیت جدید توئیتر برای سازماندهی رشته‌هایی با چند توئیت

ایتنا- توئیتر قابلیتی برای سازمان‌دهی به مسئله توئیت چندگانه راه‌اندازی می‌کند و شما می‌توانید طوفان‌های توئیتری خود را با این قابلیت جدید همراه کنید.
قابلیت جدید توئیتر برای سازماندهی رشته‌هایی با چند توئیت
شبکه اجتماعی توئیتر اخیراً قابلیتی را طراحی و عرضه کرده که با آن می‌توان توئیت‌های چندگانه کاربران را مدیریت نمود.
این قابلیت، امکانی ساده جهت خواندن و پوشش توئیت‌های چندگانه است که برای اشتراک‌گذاری اطلاعات بیشتر، به یکدیگر متصل شده‌اند.

به گزارش ایتنا از رایورز توئیتر به این منظور، بر روی وب‌سایت و نیز اپلیکیشن‌های موبایل خود، یک دکمه -در بخش نوشتن- افزوده است که با بکارگیری آن می‌توانید اندیشه‌های خود را به یکدیگر متصل نموده و توئیت‌هایی که مدنظر دارید را به صورت همزمان منتشر نمایید.
همچنین می‌توانید موضوع منتشر شده خود را با زدن دکمه “Add another Tweet” باز نموده و مطالب بیشتری بدان بیفزایید.

توئیتر برای کاربرانی که مسائل منتشر شده شما را می‌بینند نیز برچسبی تحت عنوان “Show this thread” افزوده تا بتوانند کل توئیت‌های متصل بهم را باز و مشاهده نمایند. به چنین قابلیتی "توئیت‌های رشته‌ای" یا "رشته توئیت‌ها" نیز گفته می‌شود.
 
 

گفتنی است کاربران در گذشته، توئیت‌های خود را به صورت یک رشته به یکدیگر متصل می‌نمودند، اما این کار در قالب یک امکان و قابلیت انجام نمی‌شد، بلکه با افزودن شماره به توئیت‌ها، ترتیب آنها مشخص می‌شد؛ حال، با اضافه شدن این قابلیت، سازماندهی به توئیت‌ها آسان شده و مشارکت کاربران در این فرآیند نیز مسلماً بیشتر خواهد شد.

توئیتر در ماه نوامبر برای تمام 330 میلیون کاربر خود، قابلیت توئیت‌های 280 کاراکتری را فعال نمود (در گذشته صرفاً به 140 کاراکتر محدود بود). اطلاعات اخیر از شرکت آنالیز رسانه اجتماعی سوشیال‌فلو نشان داده که توئیت‌هایی با بیش از 140 کاراکتر، 26.52 بار و توئیت‌های کمتر از 140 کاراکتر، 13.71 بار بازتاب داشته است.
 
با قابلیت رشته‌های توئیت جدید، علاوه بر محدودیت‌های 280 کاراکتری، کاربر این امکان را می‌یابد تا اطلاعات بیشتری را به صورت یک رشته درآورده و منتشر نماید. در گذشته، هنگامی که شخصی می‌خواست مطلبی طولانی را منتشر کند، به سراغ پلتفرم‌های رسانه اجتماعی دیگری نظیر فیس‌بوک می‌رفت که بدین‌‌ترتیب و با ویژگی جدید، این مزیت نسبی به شبکه اجتماعی توئیتر افزوده می‌شود.
کد مطلب: 51306
برچسب ها: توییتر توئیت
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام