۱
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲

دانستنی‌های جالب در باره دوره جامع مدیریت پروژه

امروزه متخصصین فناوری اطلاعات با چالش های بزرگی در اجرای پروژه های خود مواجه می باشند. از طرفی برای مدیران پروژه های فناوری اطلاعات، داشتن درک درست از نظام صحیح مدیریت پروژه می تواند ارزش زیادی داشته باشد.
دانستنی‌های جالب در باره دوره جامع مدیریت پروژه
دوره جامع مدیریت پروژه
PMBOK 5+PRINCE 2+ITPM

 استانداردها و چهارچوبهاي  فراوانی براي مديريت پروژه وجود دارد و  بعضي مانند PMBOK  و PRINCE 2   براي  همه پروژه‌ها كاربرد دارند. بدون دانش مدیریت پروژه، هدایت پروژه ها و رسیدن به هدف بسیار دشوار می‌باشد .

 پروژه های IT نیز برای اینکه به شکست منجر نشود نیاز به مدیریت پروژه دارد. مسائل و مشكلات ناشي از اجراي ناقص و يا عدم رعايت ظرافت هاي مديريتي، فنی و انساني اين نوع پروژه ها ميتواند هزينه هاي سنگيني را به سازمان تحميل نموده و حتي در برخي موارد باعث شكست اين نوع پروژه‌ها گردد. گرچه علل شكست پروژه هاي IT متعدد است مديريت پروژه نقش محوري را در هم راستايي و هم افزايي اجزاي مختلف پروژه IT از قبيل راهبرد سازمان، راهبرد IT ، كاربران ذينفعان، تامين كنندگان و منابع سخت افزاري و نرم افزاری دارد.

 امروزه متخصصین فناوری اطلاعات با چالش های بزرگی در اجرای پروژه های خود مواجه می‌باشند. از طرفی برای مدیران پروژه های فناوری اطلاعات، داشتن درک درست از نظام صحیح مدیریت پروژه می تواند ارزش زیادی داشته باشد.

 اهداف دوره:

* آشنایی با استانداردهای مدیریت پروژه
* آشنایی  با اصول و مفاهیم  مدیریت پروژه
* آشنایی با مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات ITPM
* آشنایی با  مدیربت پروژه براساس استاندارد PMBOK5
* آشنایی با مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PRINCE2

 مخاطبین دوره:

مدیران پروژه های IT و کارشناسان این حوزه
مدیران پروژه ها و تمام کارشناسانی که در پروژه ها فعالیت دارند


🌐 اطلاعات بیشتر
☎️ مشاوره و ثبت نام :  02188612979
کانال تلگرام : @cdigit
کد مطلب: 51271
نام شما
آدرس ايميل شما