۰
plusresetminus
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰

کشف مشکل شارژ سریع در محصولات سامسونگ

ایتنا – به‌تازگی تعدادی از کاربران گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس اعلام کرده‌اند که سیستم شارژ سریع تلفن‌های همراه آن‌ها درست کار نمی‌کند.
کشف مشکل شارژ سریع در محصولات سامسونگ
به‌تازگی تعدادی از کاربران گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس اعلام کرده‌اند که سیستم شارژ سریع تلفن‌های همراه آن‌ها درست کار نمی‌کند.
 

به گزارش ایتنا از رایورز ظاهراً پرچم‌داران شرکت‌های بزرگ با مشکلاتی بزرگ مواجه شده‌اند و شرکت‌هایی مانند اپل، گوگل و سامسونگ نیز مشکلات عجیب‌ و غریب و پیش‌بینی نشده‌ای را با همراه‌های گران‌قیمت خود به خانه مشتریان فرستاده‌اند.

در این میان، یکی از محصولاتی که تا به امروز با مشکل خاصی روبرو نشده بود، گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس شرکت سامسونگ بود که ظاهراً شرایط این سری نیز دستخوش تغییر شده و مشکلاتی عجیب در این محصولات گزارش شده است.

بر اساس گزارش‌های ارائه شده توسط تعدادی از کاربران این محصولات، شاهد این هستیم که سیستم شارژ سریع تلفن‌های همراه یاد شده به‌یک‌باره از کار افتاده است.
 
گفته می‌شود، این مشکل درست از زمانی آغاز شده که وصله امنیتی سامسونگ برای این دو مدل ارائه شده است و به همین دلیل نیز گفته می‌شود که ریشه اصلی این موضوع ممکن است تنها یک باگ نرم‌افزاری باشد.

گفتنی است این وصله به‌روزرسانی در ماه اکتبر برای محصولات سامسونگ عرضه شده و تعدادی از باگ‌های امنیتی کشف شده در این دو محصول را رفع نموده بود، اما ظاهراً در کنار رفع این مشکلات، شاهد ایجاد مشکل جدیدی بوده‌ایم.

البته این مشکل، همه کاربران را تحت تأثیر قرار نداده و تعداد کاربرانی که مورد یاد شده را به سامسونگ گزارش نموده‌اند، بسیار محدود بوده است. با این وجود، سامسونگ اعلام کرده در حال بررسی این مشکل است و به‌زودی آن را برای کاربران یاد شده رفع خواهد نمود.
کد مطلب: 51191
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر