کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دو بار به‌روزرسانی سیستم‌ عامل در یک هفته

4 آذر 1396 ساعت 12:49

ایتنا – شرکت اپل در اقدامی بی‌سابقه برای رفع مشکلات سیستم عامل iOS نسخه 11 اقدام به عرضه دو وصله نرم‌افزاری در طول یک هفته کرده است.


شرکت اپل در اقدامی بی‌سابقه، برای رفع مشکلات سیستم‌عامل همراه خود یعنی iOS نسخه 11 اقدام به عرضه دو وصله نرم‌افزاری در طول یک هفته نموده است.

به گزارش ایتنا از رایورز شرکت اپل پس از عرضه آیفون 10 و سیستم‌عامل iOS 11 با گزارش‌های متعددی در زمینه مشکلات نرم‌افزاری در میان کاربران خود روبرو بوده است.
بدیهی است که در چنین شرایطی شرکت‌ها به‌سرعت برای رفع مشکل محصولات خود، دست بکار شده و اپل نیز برای رفع این مشکل، اقدام به بروزرسانی سیستم‌عامل همراه خود نموده است.
 
البته این بروزرسانی، به یک بسته ختم نشده و اپل در کمتر از یک هفته، دو وصله نرم‌افزاری برای نسخه 11 سیستم‌عامل همراه خود عرضه نموده که مدعی است بسیاری از مشکلات موجود در آن را رفع کرده‌اند.
 
بسته نخست به رفع مشکل عدم تایپ شدن حرف i اختصاص داشت. گفته می‌شود این مشکل موجب شده بود تا کاربران نتوانند پیام‌های متنی برای دیگران ارسال نمایند و همچنین کاربری سیستم هوشمند سیری نیز به خاطر دو بار استفاده از این حرف در نام آن، با مشکلاتی روبرو شده بود.

دومین بسته بروزرسانی، جهت رفع مشکل عدم کارکرد مناسب نمایشگر دستگاه در آب‌ و هوای سرد ارائه شده است تا کاربران مناطق سردسیری دیگر شاهد از کار افتادن ساختار لمسی نمایشگر آیفون 10 نباشند. گفتنی است این مشکل، بلافاصله پس از ارائه محصول جدید به رسانه‌ها راه یافت و برای شرکت اپل، دردسرساز شد.
 
همچنین در این وصله‌های نرم‌افزاری، دیگر مشکل بزرگ سیستم عامل iOS 11 یعنی عدم ذخیره برخی از عکس‌های گرفته‌ شده توسط کاربر در دستگاه نیز حل شده است.
 
شایان ذکر است که بسته‌های یاد شده به‌صورت همزمان برای تمام کاربران عرضه‌شده‌ و هم‌اکنون می‌توان آن‌ها را در دستگاه‌های مجاز به دریافت سیستم‌عامل iOS 11 در اختیار داشت.
 


کد مطلب: 51046

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/51046/دو-بار-به-روزرسانی-سیستم-عامل-یک-هفته

ايتنا
  https://www.itna.ir