۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵

اختصاص مکالمه رایگان درون شبکه به مناطق زلزله‌زده

ایتنا- اپراتور اول جهت تسهیل ارتباط در مناطق زلزله‌زده، مکالمه رایگان درون‌شبکه به شهرهای زلزله‌زده استان‌های کرمانشاه و ایلام، اختصاص داد.
اختصاص مکالمه رایگان درون شبکه به مناطق زلزله‌زده


 
به گزارش ایتنا از ایسنا، پس از وقوع زلزله در استان‌های ایلام و کرمانشاه، شبکه اپراتور اول در آن مناطق کاملاً پایدار بوده و انتقال ترافیک بدون هیچگونه اختلالی صورت می‌گیرد.

بر اساس این گزارش دقایقی پس از وقوع زلزله، تیم‌های فنی همراه اول در این مناطق حاضر شده و با توجه به قطعی برق در برخی مناطق در ساعات اولیه، با تجهیز سایت‌ها به برق اضطراری، سرویس‌دهی به مناطق زلزله‌زده را میسر کردند.
انتقال سایت‌های BTS اضطراری به مناطق زلزله‌زده، افزایش ظرفیت سایت‌های موجود و بازدید از کلیه سایت‌های منطقه و  حصول اطمینان از عملکرد مناسب آنها، از دیگر اقدامات اپراتور اول در مناطق زلزله‌زده بوده است.

همراه اول جهت تسهیل ارتباط در شهرهای زلزله‌زده اسلام‌آباد غرب، پاوه، تازه‌آباد، جوانرود، روانسر، سرپل ذهاب، قصر شیرین، کرند، گهواره، گیلان غرب، چوار، زرنه، ایوان و سرابله، مکالمه رایگان درون‌شبکه (به مقصد همراه اول و تلفن‌های ثابت) از ساعت ۱۴ روز دوشنبه به مدت ۲۴ ساعت در نظر گرفته است.

با اقدامات پیشگیرانه و تسریع در اقدامات پس از وقوع زلزله، علی‌رغم افرایش بسیار زیاد ترافیک منطقه، سرویس‌دهی به هم وطنان زلزله‌زده به صورت نرمال در حال انجام است.
کد مطلب: 50951
نام شما
آدرس ايميل شما


آرمین
feedback
Iran, Islamic Republic of
رایتل تو مناطق زلزله زده تا اطلاع ثانوی داخل شبکه رو رایگان کرده و همچنین برون شبکه رو نیم بها کرده
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام