۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴

استخدام پسیو کار شبکه در شبکه‌های متمرکز تهران

ایتنا – در این مقاله به بررسی اوضاغ شغلی پسیو کار شبکه خواهیم پرداخت و از جوانب مختلف ، بازار کار پسیوکاران شبکه و آینده این شغل را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد.
استخدام پسیو کار شبکه در شبکه‌های متمرکز تهران

به گزارش ایتنا به نقل از آریستک ، در چند سال اخیر شاهد آن بوده‌ایم که بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف برای حضور موثرتر در بازار و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان خود، اقدام به راه‌اندازی اتوماسیون اداری و سرویس‌های نرم‌افزاری تحت شبکه کرده‌اند.
تعداد سازمان‌ها و شرکت‌هایی که به راه‌اندازی شبکه روی می‌آورند روز به روز در حال افزایش است و به دنبال آن، در چند سال اخیر جذب و استخدام پسیو کار شبکه توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه به شدت افزایش یافته است.
اگر شما نیز در پی شرکتی مناسب برای استخدام پسیو کار شبکه در تهران و یا شهر خود هستید، توصیه می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید.
 

بازارکار پسیو کار شبکه
ماهیت شغلی پسیو کار شبکه منوط به بازار کار شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه میباشد؛ به عبارت بهتر مادامی که پروژه‌های نصب دوربین‌های مداربسته و دیگر خدمات شبکه توسط شرکت‌ها در حال انجام باشد، بازار کار پسیو کار شبکه نیز همچنان داغ باقی می‌ماند. با توجه به اینکه استقبال شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف از شبکه‌های کامپیوتری به شدت در حال افزایش است و آینده بازار کار خدمات شبکه‌های کامپیوتری بسیار روشن تلقی می‌شود، لذا افرادی که علاقه‌مند به شغل پسیو کار شبکه می‌باشند به راحتی می‌توانند جذب شرکت‌های ارائه دهنده تجهیزات پسیو شبکه شوند.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، بازار کار شرکت‌هایی که اقدام به راه‌اندازی و نصب شبکه‌های کامپیوتری به مشتریان خود می‌کنند رو به بهبود می‌باشد و آینده روشنی برای فعالان شبکه پیش رو می‌بینیم؛ بر همین اساس یک پسیو کار شبکه اگر در نصب دوربین‌های مداربسته و دیگر خدمات پسیو توانایی‌های فردی خوبی داشته باشد، می‌تواند در بهترین شرکت‌های راه‌اندازی و فروش تجهیزات پسیو شبکه استخدام شود. چرا که شرکت‌های فروش تجهیزات شبکه که برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهادها، مراکز و ... شبکه‌های کامپیوتری راه‌اندازی می‌کنند، همیشه نیاز مبرم به چند پسیو کار شبکه ماهر در اجرای پروژه‌های خود دارند و فارغ‌التحصیلانی که علاقه‌مند به پسیو شبکه هستند و دارای تجربه خوبی در این زمینه می‌باشند، می‌توانند رزومه خود را برای این دسته از شرکت‌ها ارسال کنند.

شغل پسیو کار شبکه و نیازهای بازار

فرصت‌های شغلی در شرکت‌های خدمات شبکه
متقاضیان استخدام پسیو کار شبکه در تهران و یا سایر شهرستان‌ها به منظور جذب در بازار کار تنها کافیست شرکت‌هایی که در زمینه طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری فعال هستند را از طریق موتورهای جست‌وجو و یا وب‌سایت‌های استخدامی پیدا کنند و رزومه کاری خود را برای آنان ارسال کنند. معمولا شرکت‌هایی همچون شرکت آریستک که بیش از یک دهه سابقه در عرصه شبکه دارند، برای جذب پسیو کار شبکه، شرایط متفاوت و سخت‌تری را در نظر میگیرند و فقط حرفه‌ای‌ها را جذب می‌کنند. لذا اگر دارای تجربه و دانش تخصصی زیادی در زمینه شبکه پسیو هستید ، پیشنهاد می‌کنیم ارسال رزومه به شرکتهای درجه یک حوزه شبکه را در اولویت بالاتری قرار بدهید و شانس خود را برای استخدام پسیو کار شبکه در اینگونه شرکت‌ها امتحان کنید.
کد مطلب: 50950
برچسب ها: شبکه استخدام
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام