d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - هوشمندترین خودروی Infiniti با حذف خودکار برف و باران
۰
plusresetminus
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰

هوشمندترین خودروی Infiniti با حذف خودکار برف و باران

ایتنا - لاستیک‌های این خودروی شاسی‌بلند حسگر هوشمند دارند که متناسب با وزن سرنشینان، شرایط آب و هوایی، وضعیت جاده و شیب جاده باد داخلی آنها تغییر می‌کند.
هوشمندترین خودروی Infiniti با حذف خودکار برف و باران
شرکت ژاپنی Infiniti از زیرمجموعه‌های شرکت خودروسازی نیسان که به تازگی بهترین اتومبیل شاسی‌بلند خود را با نام QX80 معرفی کرد تصمیم دارد پایان ماه نوامبر یک روز پیش از آغاز نمایشگاه بین‌المللی Auto Show لس‌آنجلس محصولی را در معرض دید عموم قرار دهد که از آن با نام «هوشمندترین خودروی Infiniti» یاد می‌شود.

به گزارش ایتنا، این کمپانی هم‌اکنون دعوتنامه‌های مربوط به شرکت در مراسم رونمایی از خودروی هوشمند جدید خود را به مراکز خبری و کارشناسان مربوطه ارسال کرده است و در این دعوتنامه یک طراحی اولیه از خودرو نمایان شده است.

کارشناسان می‌گویند این خودرو می‌تواند یک دستگاه کراس‌اوِر باشد که بدنه آن با حجم خودروهای قبلی Infiniti و قابلیت‌های آن مربوط به نسل آتی خودروها در اختیار کاربران قرار گیرد.

در آگهی تبلیغاتی منتشر شده نشان داده شده است که این محصول «پیشرفته‌ترین و هوشمندترین خودروی ساخته شده در تاریخ فعالیت‌های Infiniti» محسوب می‌شود و از روی طرح اولیه منتشر شده می‌توان دریافت که در اصل طراحی جدید اتومبیل QX80 است.
لاستیک‌های این خودروی شاسی‌بلند حسگر هوشمند دارند که متناسب با وزن سرنشینان، شرایط آب و هوایی، وضعیت جاده و شیب جاده باد داخلی آنها تغییر می‌کند. این خودرو همچنین روی بدنه خود حسگر‌های ویژه‌ای را در اختیار گرفته است که به کمک آنها امکان به جا ماندن قطرات برف یا بارون روی بدنه را غیرممکن می‌کند.

گیرنده ماهواره‌ای که در خودروی جدید Infiniti نصب شده است به آن امکان می‌دهد به صورت لحظه به لحظه از وضعیت تمام اشیاء و خودروهای در حال حرکت تا شعاع 100 متری مطلع شود.
فناوری دیگری که در لاستیک‌های این خودرو کار گذاشته شده است به آن امکان می‌دهد انرژی مورد نیاز باتری‌های لیتیوم-یونی را از انرژی جنبشی چرخ‌ها تامین کند. در حالی که شرکت Infiniti این محصول را مناسب خانواده‌ها می‌داند، هنوز قیمت آن مشخص نشده است.
 
کد مطلب: 50918
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است