۲
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱

رشد جهشی شیائومی در بازار گوشی‌های هوشمند

ایتنا- "لی جون" بنیانگذار و مدیر عامل این شرکت بر طبق اعلام مجله فوربس بیست و سومین مرد ثروتمند چین است.
رشد جهشی شیائومی در بازار گوشی‌های هوشمند
شیائومی در سال 2017 به نقطه هدف خود در زمینه میزان عرضه گوشی هوشمند می‌رسد. مدیر عامل این شرکت چینی اذعان داشت که شیائومی در سال 2017، 70 میلیون گوشی هوشمند عرضه نموده است.

شیائومی، شرکت الکترونیک متعلق به بخش خصوصی در پکن است. این شرکت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های الکترونیک در زمینه طراحی، توسعه و فروش گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های تلفن همراه و لوازم مصرفی الکترونیکی است.
شرکت مزبور، از ابتدای ارائه اولین گوشی‌های هوشمند در ماه اوت ۲۰۱۱، سهم بزرگی از بازار را در چین به دست آورده و آن را به طیف وسیع‌تری از لوازم الکترونیکی مصرفی گسترش داد.
گفتنی است "لی جون" بنیانگذار و مدیر عامل این شرکت بر طبق اعلام مجله فوربس بیست و سومین مرد ثروتمند چین است.

به گزارش ایتنا از رایورز لی جون گفت: «شیائومی در ده ماه نخست سال 2017، 70 میلیون گوشی هوشمند به بازار عرضه نموده و قصد دارد در سال 2018، این تعداد را به 100 میلیون برساند.»
نکته قابل توجه آنکه، شرکت مورد بحث به فروش 100 میلیارد یوآن در سال 2018 رسیده است.

لی در جمعی از رسانه‌های چینی در شنزن گفت: «همان‌گونه که شرکت ما در سال 2017 به هدفی که برای خود در نظر گرفته بود، رسید و در سال 2018 نیز این موفقیت را تکرار خواهد کرد.»

گفتنی است که این شرکت به تازگی نخستین بازار خود را در چین افتتاح کرده و نام «مای هوم» را برای آن انتخاب نموده است؛ برخی از شرکت‌های معروف چینی مانند هواوی نیز در این بازار، فعالیت دارند. بازار مورد بحث بزرگ‌ترین بازاری است که تاکنون در این زمینه در شنزن افتتاح شده است.
 
لی در نشستی که پس از راه‌اندازی بازار مای هوم، با رسانه‌ها داشت، گفت: «شیائومی، یک برنامه گسترده‌تر هم برای سال 2018 دارد و آن این است که می‌خواهد در سال مذکور، جزو 500 شرکت برتر دنیا باشد.»
وی افزود که انتظار دارد درآمد شرکت شیائومی در یک دهه، از یک تریلیون یوآن هم بیشتر شود.
 
کد مطلب: 50846
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
شیائومی فوق العاده است😎
feedback
Iran, Islamic Republic of
خصوصا مدل mi6 خیلی عالی هست
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام