d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - 7دقیقه زمان برای پاک کردن پیام‌های واتس‌اپ
۲
۰
plusresetminus
شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲

7دقیقه زمان برای پاک کردن پیام‌های واتس‌اپ

ایتنا- قرار است اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ قابلیت جدیدی را بیفزاید تا به کاربران اجازه دهد پیام‌های خود را حذف کنند.
7دقیقه زمان برای پاک کردن پیام‌های واتس‌اپ


 
کاربرانی که از اپلیکیشن پیام‌رسان واتس اپ استفاده می‌کنند، در هفته‌های آتی قادر خواهند بود پیام‌هایی را که به اشتباه و یا نادرست نوشته و فرستاده‌اند، حذف کنند. بدین ترتیب کاربران می‌توانند پیام‌های خود را پس از ارسال، از معرض دید سایر مخاطبان پاک کنند.
البته کاربران تنها ۷ دقیقه فرصت دارند پیام‌های نادرست و اشتباهی خود را در محیط واتس اپ حذف کنند و پس از گذشت این 7 دقیقه، دیگر قادر نخواهند بود پیام های ارسال شده خود را پاک کنند

هرچند که پیام رسان واتس اپ تاکنون افزودن این قابلیت جدید را به طور رسمی اعلام نکرده است، اما در بخش FAQ این پیام رسان می توان مشاهده کرد که قابلیت حذف سریع پیام‌ها آمده است. این خبر برای بسیاری از کاربران و طرفداران واتس اپ خبر خوشایندی محسوب می شود چرا که اپلیکیشن پیام رسان تلگرام که در افزودن قابلیت های جدید و کاربردی پیشگام و پیشرو است، بعنوان بزرگترین رقیب واتس اپ به شمار می‌رود و این پیام رسان سبزرنگ نیز به تازگی برای جلب رضایت و حفظ طرفدارانش، قصد دارد قابلیت‌های جدیدی را که غالبا مورد نظر و استفاده کاربران است را به پیام رسان خود بیفزاید و به گونه ای به رقابت تنگاتنگی با تلگرام بپردازد.

شرکت فیس‌بوک با در اختیار گرفتن و تصاحب شرکت واتس‌اپ در سال ۲۰۱۴، ۱۹ میلیارد دلار کسب کرد و از آن زمان تاکنون نیز با معرفی و افزودن قابلیت‌های جدید بدنبال جذب و حفظ طرفداران این پیام رسان محبوب بوده است.
کد مطلب: 50727
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
یک کمی از تلگرام یاد بگیر این کارها رو!!
آرمین
feedback
Iran, Islamic Republic of
تلگرام مختص کشور جهان سومی به اسم ایران هست که مردم اهل تلف کردن وقت با کانال هاش هستن واگرنه تمام دنیا واتس اپ استفاده می کنن
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام