۰
plusresetminus
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵

مشکلی در مسیر پروژه گلکسی X سامسونگ

ایتنا- شایعات منتشر شده در رابطه با سامسونگ گلکسی X حاکی از آن هستند که اندازه این تلفن همراه هوشمند برای قرارگیری در دست کاربران مناسب نخواهد بود.
مشکلی در مسیر پروژه گلکسی X سامسونگ
شایعات منتشر شده در رابطه با سامسونگ گلکسی X حاکی از آن هستند که اندازه این تلفن همراه هوشمند برای قرارگیری در دست کاربران مناسب نخواهد بود.

به گزارش ایتنا از کمپانی سامسونگ ایده ساخت دستگاه گلکسی X را با هدف ترکیب تبلت‌ها با تلفن‌های همراه هوشمند دنبال کرده و به نظر می‌رسد که این دستگاه به‌زودی به بازار عرضه خواهد شد.

با این‌ حال خبرهای بدی در این رابطه نیز مطرح شده است که برخی از اندازه نامناسب سامسونگ گلکسی X و برخی دیگر از عرضه محدود این دستگاه سخن می‌گویند.
 
بطوریکه به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد تا الگوی فروش گلکسی اج سال 2014 میلادی خود را بر روی این تلفن همراه هوشمند نیز پیاده‌سازی کند و این فناوری جدید را به‌صورت آزمایشی به چند بازار محدود عرضه کند.

به‌ این‌ ترتیب و بر اساس سیاست‌های در پیش‌گرفته شده سامسونگ، در صورت موفقیت این فناوری جدید می‌توان شاهد تولید انبوه و عرضه آن به بازارهای تمامی کشورهای جهان بود.

از دیگر شایعات مطرح شده در این زمینه می‌توان از تاریخ رونمایی از این دستگاه یاد کرد که برخی آن را به کنگره موبایل جهانی و نمایشگاه CES سال میلادی آینده موکول کرده‌اند.
 
همچنین تاکنون در رابطه با مشخصات سخت‌افزاری این دستگاه نیز هیچ گمانه‌زنی ویژه‌ای انجام نگرفته است و به‌ این‌ ترتیب برای پی بردن به مشخصات داخلی این تلفن همراه هوشمند پر سروصدا باید تا تاریخ رونمایی آن به انتظار نشست.
کد مطلب: 50452
نام شما
آدرس ايميل شما