۰
plusresetminus
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶

یکپارچه‌سازی وردپرس با گوگل فوتوز برای آپلود آسان‌تر تصاویر

ایتنا- در حال حاضر 500 میلیون نفر در سراسر دنیا از گوگل فوتوز استفاده می‌کنند. وردپرس نیز سیستم مدیریت محتواست که بیش از 75 میلیون نفر از آن استفاده می‌کنند.
یکپارچه‌سازی وردپرس با گوگل فوتوز برای آپلود آسان‌تر تصاویر
وردپرس اعلام کرده است که یک به‌روزرسانی جدید و مرتب ارائه خواهد داد که به منظور آپلود آسان‌تر تصاویر، یکپارچه‌سازی با گوگل فوتوز صورت گرفته است.
گوگل فوتوز، سرویس رایگان اشتراک‌گذاری عکس شرکت گوگل است که از مه 2015 به صورت مستقل از گوگل پلاس فعالیت خود را آغاز نمود. نرم‌افزار گوگل فوتوز شاید در ظاهر امر، سرویسی برای نمایش و یا نهایتاً ایجاد نسخه پشتیبان از تصاویر شما باشد، اما این نرم‌افزار با قدرت خارق‌العاده توانسته است شکاف موجود میان سرویس‌های متنوع موجود در دسته فضای ابری، نگهداری آنلاین و به‌اشتراک‌گذاری تصاویر را از میان ببرد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، 500 میلیون نفر در سراسر دنیا از گوگل فوتوز استفاده می‌کنند. وردپرس نیز سیستم مدیریت محتواست که بیش از 75 میلیون نفر از آن استفاده می‌کنند. به همین دلیل، همکاری این دو شرکت می‌تواند بسیار مفید واقع گردد و انتخاب بسیاری از مردم دنیا باشد.
برای آنکه بتوانید از این برنامه استفاده کنید، باید منبع رسانه خود را تصاویر کتابخانه گوگل انتخاب نموده و سپس در هنگام درخواست، حساب وردپرس خود را به حساب گوگل متصل کنید.

به محض اینکه دو حساب مذکور را به هم متصل کردید، نیازی نیست که در دفعات بعدی هم این کار را مجدداً انجام دهید. البته لازم به ذکر است که کاربران جی‌سوئیت باید از مدیر خود مجوز بگیرند و سپس به گوگل فوتوز دسترسی پیدا کنند.
با فرض اینکه تمام این دستورالعمل‎ها مطابق برنامه پیش رود، قادر خواهید بود که هر تصویری را در حساب گوگل فوتوز، جست‌وجو کرده و مورد استفاده قرار دهید.

گفتنی است در این سیستم، وقتی شما عکس مورد نظر را در گوگل فوتوز پیدا کنید، می‌توانید با زدن روی "insert"، عکس را به وردپرس منتقل نمایید. مشترکان وردپرس نیز می‌توانند به ویدئوهایی که در حساب گوگل ذخیره شده است نیز دسترسی داشته باشند.
این شرکت همچنین اعلام کرده که قصد دارد ارتباط عمیق‌تری بین گوگل فوتوز و وردپرس برقرار ساخته و در آینده سرویس‌های مشابه دیگری نیز ایجاد نماید.
 
کد مطلب: 50322
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر