۰
سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۳

اپیسر فلش مموری‌های,OTG AH730 و AH750 را معرفی کرد

ایتنا - فیلم مورد علاقه‌تان را به این فلش مموری‌ها انتقال داده و آن را به گوشی وصل کنید و در هرکجا و هر زمان آن را مشاهده کنید.
اپیسر فلش مموری‌های,OTG  AH730 و AH750 را معرفی کرد
فلش مموری‌های AH730/AH750 با دو اینترفیس USB 2.0 و  USB 3.1 Gen1 بسیار باریک طراحی شده‌اند و فقط 4.5 گرم وزن دارند.

به گزارش رسیده به ایتنا این دو محصول با بدنه فلزی براق که دارای درب با قابلیت 360 درجه چرخش ساخته شده‌اند تا محافظت بهتری از محصول را فراهم کند. یک سوراخ بر روی این محصول تعبیه شده که به شما اجازه میدهد این فلش مموری را به لوازم شخصی خود آویزان کنید.
 
دیگر محدودیت ندارید: حافظه تلفن همراه خود را با سرعت انتقال بالا ارتقاء دهید
برای خالی کردن حافظه فلش یا مشاهده ظرفیت آن می‌توانید فلش را به موبایل وصل کنید یا این که محصول را به کامپیوتر خود  وصل کنید و از سرعت بالای AH750(USB 3.1 Gen1) و AH730(UEB2.0) لذت ببرید. اگر می‌خواهید فیلم مورد علاقه‌تان را بدون استفاده از حجم گوشی خود مشاهده کنید می‌توانید آن را از کامپیوتر خود به این فلش مموری‌ها انتقال داده و آن را به گوشی وصل کنید و در هرکجا و هر زمان آن را مشاهده کنید.
 
 
چرخش 360 درجه: چرخش به هر جهت تنها با یک حرکت
تیغه فلزی دور این محصول میتواند به راحتی بچرخد و قسمتی که بلا استفاده است را محافظت کند. این درپوش متصل به محصول بوده و به هیچ عنوان از آن جدا نمی‌شود همچنین باعث می‌شود شما نگران گم شدن آن نباشید.

سازگاری با انواع نرم‌افزارها
این محصول در حافظه‌های 8G,16G,32G و 64G ارائه شده که با دستگاه‌های اندرویدی که دارای عملکرد OTG می‌باشند سازگار است، در کامپیوترها هم به همین صورت می‌باشد که شامل: Windows 10/8/8.1/7, Linux Kernel 2.6.X and MAC OS 10.6.X و بالاتر می‌شود. برنامه FileBridge مخصوص شرکت اپیسر می‌باشدکه طراحی شده برای مدیریت فایل‌های فلش مموری بر روی گوشی. از برنامه استفاده کنید و از عملکرد سریع و آسان آن لذت ببرید.
 
 
کد مطلب: 50226
نام شما
آدرس ايميل شما