۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۳

امکانات ویژه کنترل حریم شخصی در به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۰

ایتنا – به‌تازگی شرکت مایکروسافت، گام مؤثر دیگری در راستای بهینه‌سازی عملکرد نسخه آخر سیستم‌عامل خود، ویندوز ۱۰ برداشته و امکانات تازه و ویژه‌ای را در بسته به‌روزرسانی جدید خود به کاربران عرضه کرده است.
امکانات ویژه کنترل حریم شخصی در به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۰
به‌تازگی شرکت مایکروسافت، گام مؤثر دیگری در راستای بهینه‌سازی عملکرد نسخه آخر سیستم‌عامل خود، ویندوز ۱۰ برداشته و امکانات تازه و ویژه‌ای را در بسته به‌روزرسانی جدید خود به کاربران عرضه کرده است.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theregister، عرضه سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ در واقع، تجربه خوب و موفقی برای شرکت مایکروسافت بود و پس از دوران سخت ویندوز ۸ -که تاحدودی موجب نزول آن شد- توانسته است تا این شرکت را دوباره به شرایط مطلوب و روزهای اوج بازگرداند.

نکته مهم اینکه، این سیستم‌عامل به‌صورت منظم بسته‌های به‌روزرسانی را دریافت می‌کند، ضمن اینکه بسته‌های مزبور در عمل به‌خوبی توانسته‌اند تا بسیاری از مشکلات این سیستم‌عامل را رفع نمایند، اما با وجود تمامی تقلای مایکروسافت، به نظر می‌رسد همچنان مشکلات فراوانی در این سیستم‌عامل وجود دارند.

در آخرین نسخه از به‌روزرسانی‌های ویژه برای ویندوز ۱۰، بسته به‌روزرسانی تولیدکنندگان این محصول به‌تازگی عرضه شده و توانسته است تا به موارد بسیار مهمی در زمینه حریم شخصی کاربران رسیدگی کند.
 
مطابق اعلام رسمی این شرکت، یکی از مهم‌ترین موارد اصلاح/بهبود یافته در این بسته جدید، امکان کنترل دقیق‌تر حریم شخصی در سطح برنامه‌های کاربردی است که البته برای نخستین بار به سیستم‌عامل ویندوز اضافه شده است و از این نظر، برای کاربران و نیز کارشناسان، بسیار قابل تحسین خواهد بود.

با اعمال این بسته جدید، مدیران سیستم‌ و ادمین‌ها در بنگاه‌های تجاری می‌توانند تنظیمات گسترده‌ای در زمینه حریم شخصی کاربران حاضر در سازمان خود را در اختیار داشته باشند، همچنین قادرند دسترسی‌های نرم‌افزاری نسخه بنگاه‌های تجاری ویندوز ۱۰ را از این نظر کاملاً شخصی‌سازی نمایند.

شایان‌ ذکر است که این بسته هنوز به‌صورت رسمی به کاربران جهان عرضه نشده است و تنها کاربرانی محدود در سطح آزمایشی آن را دریافت کرده‌اند، اما زمان عرضه جهانی این بسته روز ۱۷ ماه اکتبر اعلام شده است.
کد مطلب: 50188
برچسب ها: ویندوز ۱۰
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام