کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پیشنهاد ویژه برای راه‌اندازی سایت با دامنه و قالب رایگان

26 شهريور 1396 ساعت 10:55

هدف از ارائه این طرح فراهم کردن زمینه ورود افراد مستعد فعالیت به حوزه فناوری اطلاعات است.


------------------- رپرتاژ آگهی ---------------------

همانطور که اطلاع دارید فضای مورد استفاده برای سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سرعت، امنیت، پایداری و سازگاری از مهمترین شاخصه های هاست باکیفیت و خوب است.
شرکت میزبان فا با تکیه بر دانش و تجربه قدم های بسیار موثری در ارتقا سطح میزبانی وب کشور برداشته است. در راستای همین موضوع که با هدف توسعه حوزه فناوری اطلاعات در کشور عزیزمان ایران صورت می گیرد میزبان فا اقدام به ارائه یک طرح بی نظیر کرده است. این طرح هاست شگفت انگیز نام دارد. در صورت خرید هاست شگفت انگیز مواردی مانند دامنه و قالب بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ویژگی های بارز هاست شگفت انگیز میزبان فا بشرح زیر است:

هدف از ارائه این طرح فراهم کردن زمینه ورود افراد مستعد فعالیت به حوزه فناوری اطلاعات است.
 
شرایط برخورداری از امکانات ویژه : تنها شرط برخورداری از این امکان خرید هاست با دوره پرداخت سالانه است.
همچنین : در خرید هاست با دوره پرداخت سالانه مقدار 30 درصد تخفیف بصورت خودکار بر روی صورتحساب اعمال می شود.
 
درباره دامنه رایگان : دامنه ملی بر روی پلن اول و دامنه بین المللی بر روی سه پلن دیگر ارائه می شود. این دامنه ها بصورت آنی و در مالکیت قطعی شما ثبت می شوند. همچنین دامنه ها دارای کنترل پنل اختصاصی به منظور مدیریت دامنه هستند.
درباره قالب رایگان : قالب های رایگان مورد ارائه در میزبان فا با همکاری برند ایران آوادا انجام می گیرد. قالب آوادا پرفروشترین قالب تاریخ وب است که بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین لازم به ذکر است تمامی قالب ها بومی سازی شده ، بدون دستکاری هسته و با بروزرسانی مداوم و منظم هستند.
 
قالب وردپرس

درباره گواهی امنیتی رایگان : گواهی امنیتی SSL یکی از بهترین راهکارها برای افزایش امنیت کاربران و همچنین ارتقا رتبه سایت در گوگل است. این امکان برای سرویس های شگفت انگیز بصورت رایگان ارائه می شود.
درباره نصب و راه اندازی رایگان : همانطور که می دانید راه اندازی اصولی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. این امکان برای سرویس های میزبان فا بصورت رایگان توسط تیم فنی میزبان فا قابل انجام است.
 
چرا میزبان فا بهترین انتخاب است؟  
 
نحوه خرید هاست شگفت انگیز میزبان فا
برای سفارش هاست شگفت انگیز کافیست بر روی تصویر زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه پلن های مشخص شده شوید. پلن مورد نظر را انتخاب و بر روی خرید سرویس کلیک کنید. در ادامه وارد محیط ثبت سفارش می شوید. مراحل سفارش را تا انتها ادامه دهید تا سفارش ثبت شود. لازم به ذکر است مواردی مانند دامنه و قالب در روند سفارش از شما خواسته می شود که به راحتی می توانید آنها را تعیین کنید. پس از ثبت سفارش ، تیم فنی میزبان فا بلافاصله وارد کار شده و موارد تعیین شده را برای شما انجام خواهند داد.
هاست لینوکس آلمان


کد مطلب: 50186

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/50186/پیشنهاد-ویژه-راه-اندازی-دامنه-قالب-رایگان

ايتنا
  https://www.itna.ir