۰
سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱

طوفان توییتری، ویژگی جدید توییتر!

ایتنا - توییتر به تازگی امکان ارسال چندین توییت را به‌طور همزمان به کاربر می‌دهد.
طوفان توییتری، ویژگی جدید توییتر!


توییتر به تازگی اعلام کرده است که در حال توسعه قابلیت جدیدی بنام توییت استورم (Tweetstorm) است که به کاربران اجازه می‌دهد تا چند توییت را بطور همزمان منتشر کنند.
 
طبق تصویری که مت ناوارا - مدیر شبکه اجتماعی توییتر - از صفحه نمایش گوشی خود منتشر کرده، می توان دریافت که هم اکنون توییتر بر روی قابلیت جدید توییت استورم (Tweetstorm ) کار می‌کند که بدین ترتیب کاربران قادر خواهند بود چندین توییت را بطور همزمان و یکجا بر روی صفحه شخصی خود منتشر و ارسال کنند.

این تصاویر در زیر نشان دهنده قابلیت جدید توییت استورم است:
 


این خبر برای آن دسته از کاربرانی که در این شبکه اجتماعی به فعالیت‌های اجتماعی و غیره می پردازند، قطعا خبر خوشایندی محسوب می‌شود چراکه می‌توانند از این پس متن‌های خود را بطور چندگانه و همزمان در حساب کاربری خود منتشر کنند.

این وب‌سایت همچنین خاطر نشان می‌کند که در حال حاضر قابلیت جدید توییت ‌استورم در شبکه‌ اجتماعی توییتر در سطح عمومی آزمایش و اجرایی نشده است. بنابراین این شبکه اجتماعی دقیقا زمان مشخصی برای فعال‌سازی عمومی و برای همه کاربران را اعلام نکرده است. البته باید گفت که وب‌سایت‌های تکنولوژی و فناوری در این مورد از توییتر سوالاتی را پرسیده اند اما تاکنون این شبکه اجتماعی پاسخی به این سوالات نداده است.

این قابلیت به گونه‌ای می‌تواند به منظور جبران محدودیت ۱۴۰ کاراکتری در پست های ارسالی توییتر باشد. چرا که کاربران مجبورند برای بیان محتوا و نظرات خود که معمولا از این محدودیت بسیار بیشتر و طولانی تر می شود، از چندین توییت پشت سر هم استفاده کنند که این امر موجب اندکی بی‌نظمی و صرف وقت می شود.
کاربران بسیاری در سراسر جهان از این قابلیت جدید استقبال کرده و امیدوارند به زودی برای همه کاربران قابل دسترسی  بوده و مورد استفاده قرار گیرد.
کد مطلب: 50122
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم