۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸

دسترسی رایگان توسعه‌دهندگان به پایگاه داده‌های کاسموز آژور

ایتنا – شرکت مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که توسعه‌دهندگان می‌توانند ازاین‌پس به‌صورت رایگان به پایگاه داده‌های کاسموز آژور دسترسی داشته باشند.
دسترسی رایگان توسعه‌دهندگان به پایگاه داده‌های کاسموز آژور
در میان سامانه‌های ابری موجود، مایکروسافت یکی از مشهورترین شرکت‌های حال حاضر است که مشتریان فراوان سازمانی و شخصی را جذب خود نموده است؛ اما به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد با روش‌های نوین، سهم بیشتری از بازار رو به تصاعد و پرسود آینده را از آن خود نماید.

در همین راستا، شرکت مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که توسعه‌دهندگان می‌توانند از این‌ پس به‌صورت رایگان به پایگاه داده‌های کاسموز آژور دسترسی داشته باشند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل  از وب‌سایت خبری تحلیلی mspoweruser، شرکت مایکروسافت در ماه مه برای نخستین بار از پایگاه داده‌های ویژه خود به نام کاسموز رونمایی کرد.
مطابق اخبار رسمی این شرکت، این پایگاه‌های داده -که به‌عنوان بخشی از خانواده بزرگ سیستم آژور معرفی شده بودند- در حقیقت نخستین نمونه چند مدلی فعال در سطح صنایع فناوری اطلاعات جهان بوده و از این منظر، منحصربه‌فرد به نظر می‌رسد که اقبال غول نرم‌افزاری جهان را برای رشد سهم خود، افزایش خواهد داد.

حال این شرکت خبر خوبی برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری دارد و اعلام کرده است، این پایگاه داده‌ها به‌صورت رایگان برای توسعه‌دهندگان در دسترس خواهد بود؛ موضوعی که می‌تواند استقبال بسیار شایان توجهی را -از سوی برنامه‌نویسان، طراحان و توسعه‌دهندگان- به دنبال داشته باشد.

بنا به اعلام رسمی این شرکت، از مزایای استفاده از این پایگاه داده می‌توان به این موضوع اشاره کرد که برای استفاده از آن نیازی به استفاده از کارت اعتباری یا ثبت‌نام در سامانه‌های مایکروسافت وجود ندارد.

همچنین مایکروسافت جهت تسهیل کاربران و نیز ایجاد انگیزه بیشتر در جذب توسعه‌دهندگان، فایل آموزشی برای استفاده از این پایگاه داده‌ها را ایجاد و منتشر کرده است که توسعه‌دهندگان می‌توانند با دریافت آن از وب‌سایت این شرکت، آن را مطالعه نموده و با این سیستم، آشنا شوند.
 
کد مطلب: 50067
نام شما
آدرس ايميل شما