۰
يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۰

کشف مشکلی بزرگ در گلکسی نوت ۸

ایتنا – به‌تازگی شرکت سامسونگ از پرچم‌دار جدید خود رونمایی کرده است ولی به‌تازگی متخصصان تعمیرات تلفن‌های همراه هوشمند کشف کرده‌اند که تعمیر این دستگاه از آیفون 7 به‌مراتب دشوارتر است.
کشف مشکلی بزرگ در گلکسی نوت ۸
به‌تازگی شرکت سامسونگ از پرچم‌دار جدید خود رونمایی کرده است ولی به‌تازگی متخصصان تعمیرات تلفن‌های همراه هوشمند کشف کرده‌اند که تعمیر این دستگاه از آیفون 7 به‌مراتب دشوارتر است.
 
به گزارش ایتنا از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer، رقابت آیفون و سری گلکسی در میان کاربران تلفن‌های همراه هوشمند را می‌توان بزرگ‌ترین رقابت در این رده دانست.
 
با این‌ حال هر یک از این دستگاه‌ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند که هواداران هر گروه از آنها برای دفاع از محصول محبوب خود و کوبیدن محصول رقیب استفاده می‌کنند.
 
در این میان یکی از المان‌های بسیار مهم در زمینهٔ تلفن‌های همراه هوشمند را می‌توان میزان راحتی تعمیر این دستگاه‌ها دانست و وب‌سایت‌های تخصصی ویژه‌ای وجود دارند که به بررسی این قابلیت در تلفن‌های همراه هوشمند می‌پردازند.
 
حال یکی از این مراکز اقدام به گشودن قطعه‌قطعه همراه محبوب سامسونگ کرده است و نتیجه به‌ دست‌آمده مسلما برای هواداران آیفون خوشحال کننده است.
 
امتیاز این تلفن همراه درزمینهٔ قابلیت تعمیر بسیار ضعیف است و گلکسی نوت 8 توانسته است تا تنها 4 امتیاز از 10 را به دست بیاورد که این مقدار به‌هیچ‌عنوان برای یک پرچم‌دار نیرومند مناسب نیست.
 
کد مطلب: 50065
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم