d21'; ?> ايتنا - سرعت پایین انتشار به‌روزرسانی ویندوز ۱۰
۰
plusresetminus
پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰

سرعت پایین انتشار به‌روزرسانی ویندوز ۱۰

ایتنا –به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی جدید عرضه شده بر روی ویندوز ۱۰ به‌قدری آرام و کُند به کاربران جهانی عرضه می‌شود که هنوز یک‌سوم کاربران جهانی از آن بهره‌مند نشده‌اند.
سرعت پایین انتشار به‌روزرسانی ویندوز ۱۰
آخرین نسخه سیستم‌عامل مشهور متعلق به غول نرم‌افزاری جهان، زمانی منتشر شد انتظار بسیاری به همراه تبلیغات رسانه‌ای برای آن فراهم شده بود و البته این انتظار طولانی، توقعات و خواسته‌ها از عملکرد این سیستم‌عامل را به شدت حساس‌تر می‌نمود.

از جمله انتظارات کاربران این بوده و هست که شرکت مایکروسافت، در زمینه ارائه وصله‌های امنیتی و به‌روزرسانی‌های ضروری، سرعت عمل به خرج دهد و مانند برخی مقاطع زمانی در گذشته، با عملکرد دیرهنگام، کاربران خود را دلسرد نکند.
اما به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی جدید عرضه شده بر روی ویندوز ۱۰ به‌قدری آرام و کُند به کاربران جهانی عرضه می‌شود که هنوز یک‌سوم کاربران جهانی از آن بهره‌مند نشده‌اند.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer، سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ را می‌توان موفقیت بزرگی برای مایکروسافت دانست، چرا که بسیاری از کاربران از این سیستم‌عامل کاملاً راضی بوده‌اند.
با این وجود، این رضایت به معنای آن نیست که این کاربران از بسته‌های به‌روزرسانی عرضه شده برای این سیستم‌عامل نیز خشنود هستند؛ بلکه به‌تازگی مشکلات جدیدی در زمینه به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ به وجود آمده است که تاحدودی به این رضایت، لطمه می‌زند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که مایکروسافت علیرغم عرضه بسته به‌روزرسانی تولیدکننده این سیستم‌عامل، در توزیع جهانی آن چندان کوشا نبوده است و در نتیجه، بخش بزرگی از کاربران همچنان از آن محرومند.
 
بر اساس گزارش‌ها تا به امروز و از ماه جولای به بعد، تنها دوسوم دستگاه‌های مجهز به ویندوز ۱۰ توانسته‌اند تا این بسته به‌روزرسانی مهم را دریافت کنند.
جالب است بدانید که تنها در پایان ماه جولای، این بسته به‌روزرسانی به بیش از 50 درصد از دستگاه‌های واجد شرایط برای دریافت این بسته ارائه شده بود.
 
همچنین گفتنی است که همچنان تعداد زیادی از کاربران وجود دارند که با سیستم‌های عامل ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 8.1 و ویندوز ویستا کار می‌کنند و قصد دارند تا به ویندوز ۱۰ مهاجرت کنند که این امر حتی تعجب خود مایکروسافت را نیز به همراه داشته است.
کد مطلب: 50037
برچسب ها: ویندوز ۱۰
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام