۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱

واتس‌اپ و راه‌اندازی اپلیکیشن خدمات مشتری

ایتنا- در حال حاضر بسیاری از شرکت‌ها برای برقراری ارتباط از واتس‌اپ استفاده می‌کنند و در آبنده‌ای نزدیک، ابزارهای جدیدی برای پرداختن به سوالات مربوط به تأیید اعتبار ساخته می‌شود.
واتس‌اپ و راه‌اندازی اپلیکیشن خدمات مشتری
واتس‌اپ به تازگی اعلام کرد که طرح‌هایی برای راه‌اندازی یک اپلیکیشن داشته و قصد دارد این امکان را فراهم کند که کسب‌وکارهای کوچک با کاربران و مشتریان خود چت کنند.
در کنار برنامه‌های واتس‌اپ جهت ارائه اپلیکیشن خدمات مشتری، یک راه‌حل نرم‌افزاری نیز وجود خواهد داشت که به شرکت‌های بزرگ مانند بانک‌ها و شرکت‌های هواپیمایی، ابزارهایی ارائه می‌دهد و از این طریق مکالمات آنها با کاربران را کنترل می‌کند و کارهایی مانند اشتراک‌گذاری زمان پرواز، اطلاعیه تحویل و سایر به‌روزرسانی‌ها را انجام می‌دهد.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، این خبر یک هفته بعد از انتشار اطلاعات در مورد حساب‌های تجاری معتبر، در سایت واتس‌اپ منتشر شد. در کنار حساب‌های معتبر یک نشان سبز وجود دارد و پیام‌های دریافتی از کسب‌وکارهای مختلف زردرنگ هستند.
مت ایدما، مدیر ارشد عملیات واتس‌اپ در بیانیه‌ای اعلام کرد: «واتس‌اپ، ارتباط بین مردم سراسر جهان را آسان کرده است. اکنون ما در پی آن هستیم که این رویکرد را در بقیه بخش‌های شرکت نیز پیاده کنیم و کسب‌وکارها را به گونه‌ای وارد واتس‌آپ کنند که برای افراد ارزش ایجاد کنند. ما به دنبال راه‌هایی هستیم تا بتوانیم افراد را به شکلی سریع و فردی، با کسب‌وکارها متصل کنیم.»

در حال حاضر بسیاری از شرکت‌ها برای برقراری ارتباط از واتس‌اپ استفاده می‌کنند و در آبنده‌ای نزدیک، ابزارهای جدیدی برای پرداختن به سوالات مربوط به تأیید اعتبار ساخته می‌شود.
بسیاری از فروشگاه‌های خرد نیز از واتس‌اپ استفاده می‌کنند تا از این طریق بتوانند با صدها کاربر در ارتباط باشند. این شرکت در ماه‌های آینده قابلیت‌های جدیدی را تست خواهد کرد و هدف از این قابلیت‌ها، حل برخی از چالش‌های موجود و تسهیل ارتباطات برای مردم است.
 
واتس‌اپ، ماهانه 1.3 میلیارد نفر کاربر فعال دارد و بدون شک، یکی از بزرگ‌ترین اپلیکیشن‌های چت محسوب می‌گردد و از همین رو به سمت کسب درآمد حرکت می‎کند.

گفتنی است واتس‌اپ در سال 2009 ایجاد شد و با اپلیکیشن‌هایی مثل توییتر و اسکایپ رقابت می‌کند.
این اپلیکیشن متعلق به فیس‌بوک بوده و قرار است سرویسی جدید راه‌اندازی کند و به واسطه آن، کسب‌وکارها و مشتریان را به هم پیوند دهد.
 
کد مطلب: 50018
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
United States
واتس اپ از تلگرام خیلی امن تر هست
اما تو ایران مردم تلگرام استفاده می کنن!!!!
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام