۱
plusresetminus
سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۷
بر اساس حکم دادگاه:

سایت جنجالی دانلود از یوتیوب تعطیل می‌شود!

ایتنا- بالاخره اعتراض سایت‌های منتشر کننده فیلم‌ها نتیجه داد و حکم به بسته شدن سایت youtube-mp3 داده شد!
سایت جنجالی  دانلود از یوتیوب تعطیل می‌شود!
به تازگی یکی از سایت‌های معروف وب، در پی مخالفت برخی شرکت‌ها، جنجالی شده است.
به گزارش ایتنا، سایت YouTube-MP3.com به کاربرانش اجازه می‌دهد که لینک‌های ویدئویی YouTube را به فایل‌های صوتی قابل دانلود MP3 تبدیل کنند.

نحوه کار با این سایت بدین ترتیب است که کاربران ابتدا نرم‌افزار ویژه‌ای که VDownloader نام دارد را دانلود و بر روی دستگاه خود نصب می‌کنند. سپس نشانی ویدئوی موردنظر خود را از یوتیوب کپی می‌کنند که این نرم‌افزار،‌ بلافاصله نشانی مزبور را تشخیص می‌دهد، و بنا به انتخاب کاربر، فایل موردنظر را به سرعت و بصورت ویدئو و یا فایل صورتی MP3 دانلود، و ذخیره می‌نماید.

جالب است بدانید که RIAA، این سایت را بزرگ‌ترین سایت صوتی در سراسر جهان نامیده بود.
همچنین مطابق ادعای سایت مزبور، از سال 2007 تاکنون بیش از 20 میلیون کاربر، مشتری این سایت بوده‌اند.

اما اخیرا و به دنبال مخالفت‌های گسترده شرکت‌های چندرسانه‌ای، سایت تورنت فریک خبری منتشر کرد مبنی بر دادگاهی شدن این سایت، که ممکن است عواقب ناگواری برای آن در پی داشته باشد.
قضیه شکایت از این قرار است که شرکت‌های منتشر کننده فیلم‌ها(از جمله سونی و  Warner Bros)، سایت YouTube-MP3 را متهم به نقض قوانین کپی‌رایت کردند و خواستار بسته شدن این سایت شدند.
این شرکت‌ها، بیش از 40 درصد دانلود غیرقانونی صوتی را موتجه سایت مزبور می‌دانند. همچنین گفته می‌شود اغلب کاربران این سایت بین 16 تا 24 سال سن داشتند و فیلم‌های منتشر شده در یوتیوب را از طریق این سایت به فایل‌های mp3 تبدیل می‌کردند.به گزارش ایتنا، در صورت امضای نهایی حکم توسط قاضی دادگاه، ظرف 24 ساعت این سایت بسته‌ خواهد شد و همچنین نام دامنه این سایت تغییر خواهد کرد.
در این صورت اگر کنجکاو هستید به این سایت سری بزنید، بلافاصله پس از اجرای حکم مزبور، با پیغام "ما متاسفیم" روبرو خواهید شد!

همچنین بد نیست بدانید که سایت مزبور ادعا می‌کند که توسط یک استاد دانشگاه اسپانیایی راه‌اندازی شده است!
کد مطلب: 50006
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است