d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - همکاری VMware و QTC در زمینه خدمات ابری
۰
plusresetminus
دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۷

همکاری VMware و QTC در زمینه خدمات ابری

ایتنا – به‌تازگی شرکت‌های VMware و QTC یک قرارداد همکاری ویژه را به امضا رسانده‌اند تا راهکارهای ابری ویژه‌ای را به بازار مصرف عرضه کنند.
همکاری VMware و QTC در زمینه خدمات ابری


با توسعه فعالیت در فضای وب -و در پی آن، ارائه خدمات پردازش و ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای وب- رقابت و نیز ارائه خدمات جدید در این زمینه نیز گسترش یافته و به همین دلیل هر از چند گاهی شاهد شکل‌گیری همکاری‌های جدید برای حضور جدی‌تر در این بازار هستیم.
به‌تازگی شرکت‌های VMware و QTC یک قرارداد همکاری ویژه را منعقد نموده‌اند تا راهکارهای ابری ویژه‌ای را به بازار مصرف عرضه کنند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، شرکت مشهور VMware و نیز شرکت فناوری ابری کوانتا یا QTC در چند روز اخیراً خبری را منتشر کرده‌اند که حاکی از توافق آنان برای مشارکت خاص و منحصربه‌فرد است تا بر مبنای آن، در زمینه ارائه راهکارهای ابری، سرویس های جدیدی عرضه نمایند.

بر اساس جزئیات اعلامی این دو شرکت، قرار است تا هدف از این همکاری، ارائه نسخه‌ای ویژه از VMware برای منطقه چین عرضه باشد که به‌صورت کامل خدمات خود را در محیط‌های ابری و برای مشتریان مختلف ارائه می‌کند.

 

بر اساس بخشی از توافق فنی این همکاری، مقرر شده که این نسخه ویژه بر پایه فناوری QxStack واحد دیتاسنترهای محاسبات ابری شرکت QTC شکل گرفته و عمل کند و از آنجا که بازار بزرگ چین موردنظر و هدف این پروژه مشترک است، طراحان اطمینان حاصل کرده‌اند که با هیچ مخالفتی در این زمینه روبرو نشده و بلکه می‌توانند به سهولت و سرعت، به بازاریابی و ارائه خدمات بپردازند.

از جمله قابلیت‌های خاص این راهکار جدید این است که می‌تواند موجب شود تا کار شرکت‌ها، سازمان‌ها و بنگاه‌های تجاری برای طراحی، پیاده‌سازی، اجرا و همچنین مدیریت دیتاسنترهای تعریف‌شده به‌صورت نرم‌افزاری، کاملاً کاربردی و راحت‌تر باشند.

البته برخی جزئیات از جمله زمان عملیاتی شدن این پروژه، هنوز اعلام‌نشده است، اما گفته می‌شود که پیاده‌سازی این طرح به کمک دستگاه‌های SDDC تسریع خواهد شد.
 
کد مطلب: 49912
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام