۱
دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷

ورود دل به بازار لپ‌تاپ‌های گیمینگ میان رده

ایتنا – به‌تازگی شرکت دل برنامه‌های جدیدی برای آینده خود در نظر گرفته است که شامل عرضه لپ‌تاپ‌های گیمینگ میان رده برای سری ایلین ویر این شرکت نیز می‌شود.
ورود دل به بازار لپ‌تاپ‌های گیمینگ میان رده
شرکت‌های تولیدکننده سخت‌افزار، مدام در حال رقابتند و در این میان، فاکتورهای ویژه‌ای باعث بالا بودن رتبه آنها در این رقابت است. تولیدکنندگان سیستم‌های ویژه کاربران، مخصوصاً بر روی عرصه "گیمینگ"، تمرکز خاصی دارند؛ چرا که دستگاه‌های استفاده‌کنندگان باید دارای قدرت و پایداری باشد تا نرم‌افزارهای این حوزه را به خوبی اجرا نماید و نهایتاً برای حضور و سرآمدی در آنها در این حوزه نیز مؤثر باشد.

به‌تازگی شرکت دل، برنامه‌های جدیدی برای آینده خود در نظر گرفته است، که شامل عرضه لپ‌تاپ‌های ویژه گیمینگ میان رده برای سری ایلین ویر این شرکت نیز می‌شود.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، کارشناسان سخت‌افزار، بدون شک لپ‌تاپ‌های سری ایلین ویر از شرکت دل را در زمره بهترین گزینه‌های ممکن در میان لپ‌تاپ‌های گیمینگ بشمار می‌آورند.

نکته شایان توجه این است که معمولاً خرید این دستگاه‌ها به علت قیمت بالای آنها، اغلب برای هر کسی ممکن نیست؛ زیرا این مدل‌ها در رده محصولات نیرومند و بالارده طبقه‌بندی می‌شوند که بهای بالایی را نیز به کاربران تحمیل می‌کنند.

با این حال به نظر می‌رسد که شرکت دل قصد دارد تا از نام بزرگ و شناخته شده ایلین ویر استفاده کرده و این برند را به محصولات میان رده نیز انتقال بدهد.
 
 

مطابق آنچه اعلام شده، بر اساس برنامه‌های این شرکت قرار است تا در سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد عرضه نخستین سری از لپ‌تاپ‌های گیمینگ ایلین ویر در سطح محصولات میان رده باشیم.

البته کارشناسان بازار معتقدند که این حرکت دل می‌تواند برای دیگر شرکت‌های اصلی فعال در سطح لپ‌تاپ‌های میان رده مشکل‌ساز باشد، که البته در صدر فهرست آنها شرکت‌های ام‌اس‌آی و ایسوس قرار دارند.

شایان ذکر است که در حال حاضر ارزان‌ترین مدل موجود از سری ایلین ویر در بازار، ۱۱۰۰ دلار آمریکا قیمت دارد و با توجه به برنامه این شرکت برای عرضه محصولی میان رده تحت این نام، شاهد عرضه یک لپ‌تاپ ۸۰۰ دلاری خواهیم بود.

لازم به یادآوری است که آخرین تلاش‌های دل برای عرضه لپ‌تاپ‌های میان رده گیمینگ در بازار به عرضه محصولات سری ۵۰۰۰ و ۷۰۰۰ شاخه اینسپایرون بازمی‌گردد که با قیمت‌هایی بین ۶۵۰ تا ۷۵۰ دلار به بازار عرضه می‌شدند و البته در زمینه عملکرد در بازار، چندان موفق نبوده و فروش کلی سری اینسپایرون را نیز تحت تأثیر قرار دادند.
کد مطلب: 49904
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم