۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸

هدفون هوشمند گوگل

ایتنا- هدفون هوشمند گوگل کل گوش را می‌پوشاند و البته با صدای کاربر هم به فرامین عمل می‌کند!
هدفون هوشمند گوگل


گوگل به جمع شرکت‌هایی پیوسته که در زمینه تولید محصولات هوشمند تجاری فعال شده‌اند و در همین راستا قصد تولید یک هدفون هوشمند را دارد.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از انگجت، این شرکت در رقابت با ایرپاد شرکت اپل و Bragi Dash درصدد تولید یک هدفون هوشمند با امکانات منحصربه فرد است.

اولین سرنخ‌ها در مورد تولید یک هدفون هوشمند توسط گوگل از تغییرات جدید در app گوگل نشات می‌گیرد. ظاهرا این هدفون به گونه‌ای طراحی شده که از برنامه Google Assistant برای تسهیل کنترل فیزیکی هدفون کمک می‌گیرد.

ازاین هدفون می توان هم برای گوش کردن به موسیقی و هم برای دریافت اطلاعات مربوط به notification های گوشی و پاسخ به آنها با استفاده از صدای کاربر استفاده کرد. بنابراین افرادی که هدفون یاد شده را بر روی سر خود بگذارند نیازی به لمس گوشی برای پاسخ دادن ندارند.

هنوز جزئیات بیشتری در مورد امکانات این هدفون فاش نشده، اما ظاهرا دکمه دسترسی به امکانات Google Assistant در سمت چپ این هدفون تعبیه شده است که نشان می‌دهد هدفون یاد شده کل گوش را می‌پوشاند.

اطلاعات چندانی در مورد امکانات سخت‌افزاری هدفون یاد شده در دسترس نیست. اما پیش بینی می‌شود این هدفون با مجموعه گوشی های پیکسل گوگل هم سازگاری داشته باشد. خود این شرکت اطلاعات منتشر شده در این زمینه را رد یا تایید نکرده است.
کد مطلب: 49854
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام