۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷

استفاده از هوش مصنوعی برای جلوگیری از گسترش نفرت در اینترنت

ایتنا - از جمله نکات جالب در کار این وب‌سایت این است که در حال حاضر در راس فهرست کلمات کلیدی در ارتباط با انتشار رفتار نفرت‌آمیز، نام دونالد ترامپ قرار گرفته است.
استفاده از هوش مصنوعی برای جلوگیری از گسترش نفرت در اینترنت


به تازگی گوگل به تازگی توانسته است تا با همکاری گروهی از اصحاب رسانه در آمریکا، از فناوری هوش مصنوعی به منظور مبارزه با رفتار نفرت‌آمیز و گسترش خشونت استفاده ویژه نموده است.


به گزارش ایتنا از وب‌سایت خبری تحلیلی fortune، رفتارهای توهین‌آمیز و نفرت‌انگیز در جهان مجازی امروز به شدت در حال افزایش هستند و در راس فهرست کشورهای ارائه کننده چنین رویکردی، ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

سردمدار روند جدید رفتارهای نفرت‌آور در جهان را نیز می‌توان شخص رییس جمهور فعلی آمریکا یعنی دونالد ترامپ دانست، و از همین رو، رفتارهای او در طول هفته گذشته به شدت موجب ایجاد موجی از اعتراض در رسانه‌ها شده است.


در این میان گوگل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های دنیای فناوری درصدد است تا برای این موضوع فکری کرده و تلاش کند تا وجهه این کشور را در میان جهانیان و حتی شهروندان آمریکا بهتر کند.

در این راستا نیز این شرکت تصمیم گرفته است تا یک وب‌سایت ویژه را راه‌اندازی کند و برای این وب‌سایت نیز از ساختارهای هوش مصنوعی استفاده کرده و به سراغ آگاه‌سازی مردم از ساختار انتشار نفرت اشاره شده برود.
بر اساس اطلاعات منتشر شده در اعلامیه آزمایشگاه‌های گوگل، این وب‌سایت از یادگیری ماشینی استفاده می‌کند و در راس این ساختارها نیز API زبان طبیعی شرکت گوگل قرار دارد.

از جمله نکات جالب در کار این وب‌سایت این است که در حال حاضر در راس فهرست کلمات کلیدی در ارتباط با انتشار رفتار نفرت‌آمیز، نام دونالد ترامپ قرار گرفته است.
 
کد مطلب: 49820
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
سلا
در یک خبر ساده چرا یک مطلب را اینقدر تکرار می کنید:
در حال حاضر در راس فهرست کلمات کلیدی در ارتباط با انتشار رفتار نفرت‌آمیز، نام دونالد ترامپ قرار گرفته است.
؟؟؟
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام