۰
پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۳

گزارش‌های مالی خبر از سقوط دنباله‌دار اچ‌تی‌سی می‌دهند

ایتنا – درآمد کلی این شرکت در طول یک ماه مزبور، بیش از ۱۰ درصد کاهش داشته که نمایانگر بحران محسوب می‌گردد.
گزارش‌های مالی خبر از سقوط دنباله‌دار اچ‌تی‌سی می‌دهند
به‌تازگی شرکت اچ‌تی‌سی آمار مالی جدید فعالیت‌های خود را منتشر کرده است که این آمار از دید کارشناسان بازار، نشان دهنده تداوم روند سقوط درآمد این غول شرق دور است.

به گزارش ایتنا به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، بسیاری از سران شرکت اچ‌تی‌سی در طول چند سال اخیر علیرغم افت شدید درآمد بین‌المللی این شرکت، امیدوارانه به بازار نگاه کرده و هشدارهای کارشناسان را بدبینانه می‌دانستند.

آنگونه که متخصصین معتقدند،‌ دلیل این امر نیز امیدواری به آینده فناوری واقعیت مجازی بر روی هدست‌های اچ‌تی‌سی وایو بوده است. لیکن به نظر می‌رسد که حتی این عینک‌های نیرومند و جذاب نیز -با وجود کسب موفقیت- نتوانسته‌اند تا اچ‌تی‌سی را از ورطه‌ای که بدان گرفتار شده است نجات دهند.
 
 

مطابق آنچه گزارش‌های مالی این شرکت در ماه جولای میلادی نشان می‌دهد، درآمد کلی این شرکت در طول یک ماه مزبور، بیش از ۱۰ درصد کاهش داشته که نمایانگر بحران محسوب می‌گردد.

البته این رقم به‌صورت دقیق برابر با ۱۰.۱۶ درصد است و اگر آن را با ارقام سال گذشته در بازه زمانی مشابه مقایسه کنیم نیز شاهد سقوط ۲.۰۶ درآمد اچ‌تی‌سی هستیم.

گفتنی است درآمد کلی این شرکت در بازه زمانی یاد شده برابر با ۲۰۴ میلیون و ۹۱۰ هزار دلار بوده است.
جالب است که با در نظر گرفتن عملکرد اچ‌تی‌سی در هفت ماه سپری شده در سال ۲۰۱۷ نیز درمی‌یابیم که این کمپانی نسبت به ۷ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۶ با افت ۷۸۵ درصدی در درآمد روبرو بوده است.
 
کد مطلب: 49722
برچسب ها: htc
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم