۰
plusresetminus
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱

درخشش واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و اینترنت اشیاء در رقابت‌های استارت‌آپ 2017

ایتنا – به‌تازگی رقابت‌های استارت‌آپ ویژه سال 2017 در کشور تایوان برگزار شد و در این رقابت‌ها فناوری‌هایی مانند چاپ سه‌بعدی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و اینترنت اشیاء توانستند بیشترین توجه را به خود جلب کنند.
درخشش واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و اینترنت اشیاء در رقابت‌های استارت‌آپ 2017


به‌تازگی رقابت‌های استارت‌آپ ویژه سال ۲۰۱۷ در کشور تایوان برگزار شد و در این رقابت‌ها، فناوری‌هایی مانند چاپ سه‌بعدی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و اینترنت اشیاء توانستند بیشترین توجه را در میان این گونه کسب‌وکارهای نوین به خود جلب کنند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، به نظر می‌رسد که دنیای آینده ما چه از نظر رشد فناوری و چه از دیدگاه افزایش کسب‌وکارها، از آنِ استارت‌آپ‌ها خواهد بود و اساساً از دید کارشناسان، این شرکت‌های کوچک و باانگیزه می‌توانند با پروژه‌های خود، آینده فناوری را رقم بزنند.

در این میان به‌تازگی رقابت‌های استارت‌آپ‌ها در سال ۲۰۱۷ با حضور بیش از ۴۰۰ پروژه جامع در کشور تایوان به پایان رسیده است و در پایان این رقابت‌ها، برترین‌های این دوره مشخص شده‌ و مورد تقدیر قرار گرفتند.


در میان پروژه‌های مختلف، بیشترین توجه ممکن به فناوری‌هایی مانند واقعیت مجازی، چاپ سه‌بعدی، واقعیت افزوده و اینترنت اشیاء معطوف شده بود و جالب اینکه هیجان‌انگیزترین پروژه‌های این دوره نیز به این رده‌ها اختصاص داشتند.

گفتنی است سه رتبه نخست این رقابت‌ها توانستند تا جایزه‌ای نزدیک به ۳۰ هزار دلار را از برگزارکنندگان دریافت کنند تا آن را بر روی پروژه خود سرمایه‌گذاری نموده و طرح تائید شده را عملیاتی کنند.

بر اساس این رقابت‌ها می‌توان درک کرد که چرا متخصصان فناوری معتقدند که در آینده‌ای نزدیک شاهد تبدیل شدن کشور تایوان به یکی از قطب‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده خواهیم بود.

شایان ذکر است که معمولاً برترین‌های این رقابت‌های سالانه در طول چند سال پس از رقابت‌ها به‌اندازه‌ای بزرگ می‌شوند که شرکت‌های بزرگ فناوری برای خرید آنها اقدام می‌نمایند.
 
کد مطلب: 49721
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر