۰
plusresetminus
شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶

پشتیبانی هواوی، اینتل و سایر بزرگان از پروژه امنیتی بنیاد لینوکس

ایتنا- به‌تازگی چندین غول فناوری اطلاعات اعلام کرده‌اند که از پروژه کنترل کننده امنیتی متن‌باز بنیاد لینوکس پشتیبانی خواهند کرد و به‌این‌ترتیب این پروژه وارد مرحله جدیدی از اهمیت شده‌اند.
پشتیبانی هواوی، اینتل و سایر بزرگان از پروژه امنیتی بنیاد لینوکس


به‌تازگی چندین غول بزرگ دنیای فناوری اطلاعات اعلام کرده‌اند که از پروژه کنترل کننده امنیتی متن‌باز بنیاد لینوکس پشتیبانی خواهند نمود و بدین‌ ترتیب به نظر می‌رسد که این پروژه وارد مرحله جدیدی از اهمیت شده‌ است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی thefastmode، بنیاد لینوکس به‌تازگی پروژه‌ای با موضوع کنترل کننده امنیتی متن‌باز را اجرا نموده که این پروژه شرکایی بزرگ را در کنار خود می‌بیند.
این شرکا شامل اسامی بزرگی چون هواوی، اینتل، مک‌آفی، نواژ (بخش شبکه نوکیا) و خدمات شبکه پالو آلتو هستند، که همگی در کنار بنیاد لینوکس، به‌عنوان مؤسسان این طرح به‌حساب می‌آیند.

گفتنی است این پروژه به‌عنوان یک پروژه کاملاً متن‌باز شناخته می‌شود که بر روی مدیریت خدمات امنیتی -مرکزی‌سازی شده برای محیط‌های مختلف ابری- تمرکز خواهد داشت.

 

همچنین گفته می‌شود که این پلتفرم متن‌باز می‌تواند توسعه عملکردهای شبکه‌های مجازی‌سازی شده امنیتی مانند فایروال‌های نسل آینده، سیستم‌های پیشگیری از نفوذ به سیستم و مدیریت داده‌های نرم‌افزاری را در کنترل کامل خود داشته باشد.

این سیستم همچنین قادر خواهد بود که ترافیک شبکه‌ها در دیتاسنتر‌هایی در تمامی نقاط کره زمین را مدیریت کرده و امنیت آنها را تضمین نماید.
این کار البته از طریق گونه‌ای از سیاست‌های امنیتی انجام می‌شود که به‌واسطه آنها سیاست‌ها بر اساس بار کاری شبکه در پلتفرم‌های مدیریتی تنظیم می‌شود.

زیرساخت‌های تعریف شده نرم‌افزاری در این ساختار به تکامل خواهند رسید و سازمان‌ها می‌توانند از مزایایی مانند بهره‌وری و سرعت بهره‌مند شده و افزایش آگاهی در زمینه محدودیت سیستم‌های امنیتی فیزیکی همزمان را نیز تجربه کنند.
 
کد مطلب: 49525
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است