۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۵

دستیار هوش مصنوعی سامسونگ با گلکسی S8 می‌آید

ایتنا - در حال حاضر، موضوع دستیارهای شخصی نرم‌افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی، به اغلب گوشی‌های هوشمند راه یافته‌اند و این موضوع، به زمینه رقابت شرکت‌های بزرگ تبدیل شده است.
دستیار هوش مصنوعی سامسونگ با گلکسی S8 می‌آید


دستیار مجازی شرکت سامسونگ، سرانجام به زبان انگلیسی آماده شده و به طوری که شایعات می‌گویند، هفته آینده به صورت رسمی در آمریکا عرضه خواهد شد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوایرر، هفته گذشته شرکت سامسونگ از تعویق عرضه دستیار نرم‌افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی خود که "بیکسبی" نام دارد خبر داده بود.
علت این امر از سوی سامسونگ، لزوم تلاش بیشتر برای درک کامل دستور زبان انگلیسی ذکر شده بود. این مطلب در بیانیه رسمی سامسونگ عنوان شده بود.

بنا به گفته این شرکت: «دستیار صوتی ما، درصدد است تا از زمان، نهایت استفاده را برده و پیشرفت بیشتری در درک زبان طبیعی پیدا کند.»
به همین سبب، کاربران زیادی مشغول آزمایش این دستیار برای بهبود توانایی درک و نیز قابلیت‌های آن بوده‌اند. آزمایش‌ها و نیز تجارب کاربران، به تکمیل شدن این دستیار صورتی، کمک ویژه‌ای خواهد نمود.

شایان ذکر است که در بیانیه مذکور، زمان مشخصی برای عرضه و انتشار بیکسبی اعلام نشده بود، چیزی که کاربران گوشی‌های هوشمند گلکسی S8 و نیز S8+ منتظر آن بودند.


گفتنی است در حال حاضر، موضوع دستیارهای شخصی نرم‌افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی، به اغلب گوشی‌های هوشمند راه یافته‌اند و این موضوع، به زمینه رقابت شرکت‌های بزرگ تبدیل شده است.

با این حال اخباری به تازگی منتشر شده که نشان از عرضه این دستیار شخصی، در آینده بسیار نزدیک دارد.
از جمله یک کاربر شبکه ردیت، با انتشار عکسی، اعلام کرد که این دستیار در هفته آینده و رسما عرضه خواهد گردید. نوشته این کاربر که مورد استناد رسانه‌ها نیز قرار گرفت، نشان می‌دهد که بیکسبی در هجدهم جولای عرضه خواهد شد.

همچنین گفته می‌شود که دستیار صوتی انگلیسی بیکسبی، در آمریکا و با گوشی‌های گلکسی S8 ارائه خواهد شد.
  
کد مطلب: 49464
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای