۰
plusresetminus
شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰

طراحی اپلیکیشن هشدار بوی عرق

ایتنا- محققان ژاپنی اپلیکیشنی ساخته‌اند که شروع فرآیند عرق کردن بدن را هشدار می‌دهد. این فناوری در مکان‌هایی نظیر ادارات کاربرد زیادی دارد.
طراحی اپلیکیشن هشدار بوی عرق


روزنامه گاردین گزارش داد: اگر قرار باشد مکانیزم نهفته در این فناوری به زبان ساده توصیف شود باید گفت یک سیستم حساس به تعریق بدن، پیامی را به تلفن همراه هوشمند فرد می‌فرستد مبنی بر اینکه «هشدار! مراقبت فوری لازم است».

به گزارش ایتنا از مهر، بسیاری از کارمندان همواره یک نگرانی بزرگ دارند و آن اینکه بوی بد عرق بدنشان برای سایرین آزاردهنده باشد. آنها یک نگرانی دیگر هم دارند: شاید همکاران بوی بد عرق را استشمام می‌کنند اما چیزی بر زبان نمی آورند.

حالا محققان یک شرکت ژاپنی وارد عمل شده و از اپلیکیشن و دستگاهی رونمایی کرده اند که به فرد این امکان را می‌دهد تا آغاز فرآیند تعریق بدن را تشخیص دهد.

این دستگاه که به راحتی در جیب جای می‌گیرد همچون یک ضبط صوت عمل می کند و از طریق بلوتوث به تلفن همراه هوشمند و اپلیکیشن نصب شده بر روی آن متصل می‌شود.

شرکت معروف و قدیمی «کونیکا مینولتا» که به تولید چاپگر و دوربین شهرت دارد این فناوری را ارایه کرده و آن را برای آنهایی که به بو و به خصوص بوی عرق حساس هستند یک فناوری کاربردی عنوان کرده است.
کد مطلب: 49458
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره استخراج ارز مجازی چیست؟
به نفع کشور است
به ضرر کشور است
اهمیتی ندارد
چیزی در باره آن نمی‌دانم