۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۷

همکاری همراه اول و نوکیا برای عرضه 5G

ایتنا - مشترکین همراه اول خواهند توانست اینترنت 5G‌ را همگام با کشورهای پیشرفته تجربه کنند.
همکاری همراه اول و نوکیا برای عرضه 5G


همراه اول و نوکیا برای ارائه خدمات 5G در ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.


به گزارش ایتنا از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز دوشنبه (۱۲ تیرماه) همراه اول به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه خاورمیانه و نوکیا به عنوان وندور اول LTE در جهان، برای شناخت، توسعه و پیاده‌سازی نسل پنجم تلفن همراه(۵G)، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

در این مراسم که مدیر عامل همراه اول، مدیر منطقه خاورمیانه و آفریقای شرکت نوکیا و جمعی از مدیران همراه اول و نوکیا حضور داشتند، این دو شرکت تفاهم کردند طی مدت تفاهم‌نامه، مسیر 5G در ایران را با هم جلو ببرند.

مطابق این گزارش، با تفاهم صورت گرفته با شرکت نوکیا که طبق گزارش Dell’Oro’s وندور برتر LTE در سال ۲۰۱۷ است، مشترکین همراه اول خواهند توانست اینترنت 5G‌ را همگام با کشورهای پیشرفته تجربه کنند.


همراه اول به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه (در هر دو حوزه مکالمه و اینترنت همراه) و اولین ارائه دهنده اینترنت نسل ۴.۵ تلفن همراه در کشور، هم اکنون ۹۷۵ شهر را تحت پوشش نسل ۳ و ۷۳۵ شهر را تحت پوشش نسل ۴.۵ تلفن همراه قرار داده است و با این اقدام همچنان پیشرو بودن خود را در ارائه آخرین فناوری‌ها، ادامه می‌دهد.
 
 
کد مطلب: 49353
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
تا وقتی قیمت هر گیگ به 1000 تومن و کمتر نرسه هیچ کاری نکردید. گیریم سرعت بالا باشه، مردم باید بتونن از این سرعت بهره ببرند یا نه؟ باید نیازهاشون برطرف بشه یا نه؟