۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۴

اختلال در آفیس ۳۶۵

ایتنا - مشاهده این اختلال اساسا در بریتانیا و نیز قاره اروپا به صورت گسترده گزارش شده است، با این حال اخباری نیز منتشر شده که از وجود این اختلال در ایالات متحده حکایت دارد.
اختلال در آفیس ۳۶۵


سرویس مشهور ابری شرکت مایکروسافت موسوم به آفیس ۳۶۵ دچار اختلال شده و بدین واسطه، کاربران زیادی قادر به لاگین کردن و دسترسی به خدمات مورد نظر خود نیستند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوایرر، غول نرم‌افزاری جهان بروز این اختلال را تأیید کرده است.
مایکروسافت این موضوع را در اکانت توئیتری خود به صورت رسمی اعلام کرد، این در حالی بود که وقفه در خدمات‌دهی همچنان ادامه داشت و انبوهی از کاربران به همین دلیل، سردرگم شده بودند.

مایکروسافت در توضیحاتش افزود: «ما در خصوص دلایل این اختلال بررسی می‌کنیم و هچنین گزارشاتی که کاربران در زمینه عدم امکان ورود به سیستم ارسال کرده‌اند را به دقت مدنظر داریم. در این زمینه به زودی اطلاعات و نیز به‌روزرسانی جدید ارائه خواهد شد.»

از سوی دیگر البته، این کاربران ناراضی نیز به ارائه شکایت و ابراز ناراحتی خود در ذیل پست رسمی مایکروسافت پرداختند.
یکی از کاربران در توئیتر با اشاره به مشکل پیش آمده به صراحت گفته‌اند که با وجود چندین بار تلاش برای لاگین کردن و پس از انجام لاگین موفق، پرتال مایکروسافت هیچ واکنشی از خود نشان نمی‌دهد و عملاً به حال اغماء فرو می‌رود.
به گفته وی، این اشکال در تمامی اروپا قابل مشاهده است.

یکی دیگر از مشتریان، با گلایه شدید از بروز این مشکل، آن را مایه شرمساری پلتفرم مایکروسافت دانسته و اعلام کرده که ترجیح می‌دهد در اولین فرصت ممکن به پلتفرم گوگل و جیمیل مهاجرت نماید!


شایان ذکر است که مطابق گزارش سایت "داون دتکتور"، مشاهده این اختلال اساساً در بریتانیا و نیز قاره اروپا به صورت گسترده گزارش شده است، با این حال اخباری نیز منتشر شده که از وجود این اختلال در ایالات متحده حکایت دارد.

گفتنی است که مدتی پیش هم اشکال مشابهی برای آفیس ۳۶۵ روی داده بود و کاربران را با مشکل مواجه ساخته بود، که البته سرانجام با تلاش مایکروسافت مرتفع شد و کاربران مجدد قادر به استفاده از خدمات این سرویس شدند.

با اینکه هنوز دلیل کاملاً قطعی و مشخصی برای این پیشامد جدید ذکر نشده است، اما به گفته برخی کارشناسان، باید حتماً مایکروسافت چاره‌ای اساسی برای این موضوع بیندیشد.
به نظر این متخصصین، همزمانی این اختلال با روزهای آخر ماه و نیز انتهای فصل و نیمه ابتدایی سال، بسیار مخاطره‌آمیز است، چرا که افزایش حجم مکاتبات اداری و تجاری کسب‌وکارهایی که از این خدمات استفاده می‌کنند در همین روزهاست و طبیعی است که به دلیل عدم ارسال ایمیل‌های کاری، صدمات زیادی را می‌تواند متوجه آنها نماید.
 
کد مطلب: 49330
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام