۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۹
گوگل عرضه می‌کند:

کروم‌بوک همراه با گوگل اسیستنت و حسگر اثر انگشت

ایتنا - جزئیات منتشره نشان می‌دهد که "Eve" یک کروم‌بوک پرچمدار با کلاس بالایی از سخت‌افزارها و قابلیت‌‌‌های مناسب و عالی را ایجاد می‌کند.
کروم‌بوک همراه با گوگل اسیستنت و حسگر اثر انگشت


به نظر می‌رسد که شرکت گوگل در پی آن است که چند قابلیت جدید را به کروم‌بوک اضافه نماید و آن‌طوری‌که به‌تازگی به رسانه‌ها درز کرده، این موضوع با یک مدل در حال توسعه "Eve" آغاز می‌شود. دو قابلیت دیگر نیز اضافه می‌شود که پشتیبانی از حسگر اثر انگشت و دستیار هوشمند گوگل است.

سایت Chrome Unboxed، سایتی است که پیشرفت و توسعه مدل "Eve" را از طریق نظرات توسعه‌دهندگان سیستم‌عامل کروم، دنبال می‌کند. این سایت در ابتدا از مدارک " Eve" پرده برداشت. از آن به بعد، جزئیات فراوانی از این طرح منتشر شد که از جمله آنها می‌توان به اسنادی اشاره کرد که نشان می‌داد این دستگاه با یک صفحه نمایش لمسی 2400x1600 با نسبت تصویر 3:2 و پشتیبانی از قلم، قابل تبدیل است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ورج، هنوز کاملاً مشخص نیست که تصمیم گوگل برای ساخت چنین کروم‌بوکی چه میزان نزدیک به واقعیت بوده و همچنین زمان عرضه آن نیز مشخص نیست.
شایان ذکر است در سال گذشته، جزئیات مشابهی توسط گوگل در مورد کروم‌بوک تحت کد نام "Kevin" منتشر شد.


با اینکه قابلیت‌های زیادی در خصوص این محصول منتشر شده، اما هنوز به طور کامل مشخص نیست که چگونه این قابلیت‌ها اجرایی می‌شود.
Chrome Unboxed مدارکی از " Eve" را یافته و منتشر نموده که شامل یک میانبر دکمه یا صفحه کلید برای اجرای دستیار صوتی مشهور گوگل یا همان "گوگل اسیستنت" است، ضمن اینکه مدارک دیگری هم وجود داشت که نشان می‌داد این دستگاه، بعد از دریافت یک فرمان صوتی می‌توانست بیدار شود.

البته هیچ نشانه‌ دقیقی مبنی بر وجود گوگل اسیستنت در این دستگاه وجود ندارد و این امر، بیانگر آن است که این دستیار هوشمند در هر دستگاه کمی متفاوت کار می‌کند.

قابلیت دیگری که Chrome Unboxed به آن پی برد، پشتیبانی از پاسخ دو ضربه‌ای است و به همین خاطر وقتی دستگاه شما بسته است و دو بار روی دستگاه ضربه می‌زنید، کار مشخصی انجام می‌دهد.
با چنین قابلیتی، نمایشگر باتری کروم‌بوک پیکسل روشن می‌شود، لیکن به نظر نمی‌رسد که "Eve" چنین قابلیتی را داشته باشد.

در کل، نظرات Chrome Unboxed نشان می‌دهد که "Eve" یک کروم‌بوک پرچمدار با کلاس بالایی از سخت‌افزارها و قابلیت‌‌‌های مناسب و عالی را ایجاد می‌کند.
 
کد مطلب: 49313
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است