۰
plusresetminus
سه شنبه ۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۹

آیفون۸ برای LG دردسرساز شد

ایتنا- سفارش‌های زیاد اپل برای تهیه قطعات آیفون 8، کمپانی ال‌جی را دچار مشکل کرده است!
آیفون۸ برای LG دردسرساز شد


تولید آیفون۸ در بازار مشکل ایجاد کرده زیرا اپل انبوهی از تراشه‌های ملزوم را سفارش داده است. این روند به کمبود تراشه در بازار منجر شده و شرکتی مانند ال.جی مجبور به پرداخت هزینه بیشتر شده است.


به گزارش ایتنا از مهر به نقل از رویترز، تولید آیفون۸ در بازار قطعات تلفن‌های هوشمند مشکل ساز شده است. زیرا شرکت اپل با سفارش تعداد انبوهی از تراشه‌های DRAM و NAND سبب شده تولید کنندگان دیگر تلفن هوشمند با کمبود ذخایر قطعات برای تولید دستگاه‌های خود مواجه شوند.

پیش‌بینی می‌شود سه مدل آیفون در سپتامبر سال جاری به بازار عرضه شود و به همین دلیل اپل تعداد انبوهی از دو نوع تراشه مذکور را سفارش داده است.

به نوشته رویترز این روند سبب شده شرکت‌های دیگر مبلغ بیشتری برای خرید تراشه‌ها بپردازند. از سوی دیگر کارشناسان معتقدند اگر شرکت ها نتوانند میزان کافی قطعات لازم را برای تولید دستگاه های خود بخرند، احتمالا کیفیت و ویژگی تلفن‌های هشمند آنها افت خواهد کرد و به این ترتیب نمی توانند سطح توقع مشتریان خود را برآورده کنند.

این در حالی است که برخی شرکت‌ها برای اجتناب از این مشکل تعداد بیشتری تراشه سفارش داده‌اند. ال.جی یکی از شرکت‌هایی است که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند و سعی دارد قطعات مورد نیاز خود را تامین کند.

این شرکت در بیانیه خود نوشته است:

«پس از ظهور کمبود ذخایر قطعات مورد نیاز، ما تصمیم گرفتیم قطعات مربوط به سفارش‌های آتی را زودتر از هنگام تهیه کنیم. »
کد مطلب: 49294
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است