d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - چشم‌انداز اپل برای هوم‌‌پاد هنوز نیاز به کار دارد
۰
plusresetminus
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷

چشم‌انداز اپل برای هوم‌‌پاد هنوز نیاز به کار دارد

ایتنا - ما از موسیقی‌شناس موجود در هوم‌پاد انتظار داریم که تفاوت‌های ظریف در موسقی را تشخیص دهد.
چشم‌انداز اپل برای هوم‌‌پاد هنوز نیاز به کار دارد


پیش از برگزاری کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان شرکت اپل، فضای وب پر بود از شایعاتی مبنی بر اینکه این غول فناوری (اپل) در کنفرانس مذکور، دستگاهی را ارائه خواهد کرد که از آمازون الکسا و گوگل هوم بهتر خواهد بود.
در عوض خبرها و شایعاتی که در مورد دستگاه اپل منتشر شده بود، ما با "هوم‌پاد" روبرو شدیم که به نظر می‌رسد بیشتر از یک چالش صوتی برای سیستم صوتی خانگی سوناس باشد.

هوم‌پاد و قابلیت پخش صدا در چند اتاق در هوم‌کیت که یک اسپیکر هوشمند موسیقی است و کیفیت صدای ویژه‌ای دارد و سیری نیز یک موسیقی شناس است که نقشی فراتر از جنبه دستیارهای خانگی دارد.
می‌توان گفت که بنا به ادعای این شرکت، اسپیکر هوشمند هوم‌پاد، خانه را تکان خواهد داد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، از آنجا که رابط‌های صوتی در مراحل ابتدایی خود به سر می‌برند، اپل هنوز این فرصت را دارد که روی موسیقی و تجربه آن تمرکز کند.
اگر از الکسا، گوگل اسیستنت، کورتانا یا سیری استفاده کرده باشید، حتماً می‌دانید که وضعیت به چه صورتی است و اپل دقیقاً باید چه کاری را انجام دهد.
با وجود این فناوری‌ها و داشتن نرخ خطای کمتر نسبت به انسان، یادگیری ماشینی می‌تواند پاسخگوی بسیاری از سؤالات ما باشد.


ما قصد نداریم که در مورد نحوه صحبت با این دستگاه‌ها صحبت کنیم. بنابراین، از موسیقی‌شناس موجود در هوم‌پاد انتظار داریم که تفاوت‌های ظریف در موسیقی را تشخیص دهد و همچنین درک زمینه و مفهوم نیز بسیار مهم است.
بنابراین وقتی سؤال می‌کنید که فرضاً «درامر این قطعه کیست؟» دستگاه باید بتواند بر اساس اطلاعات خود پاسخ این سؤال را به شما بدهد.

اپل همچنین اعلام کرده که روی توسعه مهارت‌های سیری در 13 زمینه دیگر از جمله خبر، ترجمه، آب و هوا و ورزش کار کرده است.
همچنین هوم‌پاد امکان پیام‌رسانی را نیز فراهم می‌سازد که البته این قابلیت در گوگل هوم وجود ندارد اما اگر امکانات پیام‌رسانی آن محدود به آی.مسیجز باشد، فرد باید یک دستگاه اپل نیز برای کار کردن با آن داشته باشد.

هوم‌پاد می‌تواند نقش هاب هوم‌کیت را نیز ایفا کند و به شما امکان کنترل دستگاه‌های هوشمند خانه را هنگام دور بودن از منزل بدهد.
 
کد مطلب: 49161
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر