۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱

اسنشیال؛ گوشی هوشمند جدید خالق اندروید

ایتنا- اندی روبین خالق سیستم عامل اندروید محبوب‌ترین سیستم عامل مورد استفاده در گوشی‌های هوشمند را در گوشی به نام اسنشیال طراحی و عرضه کرده است.
اسنشیال؛ گوشی هوشمند جدید خالق اندروید


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از فیز، وی می‌گوید با عرضه این گوشی پیشرفته با قابلیت نصب ماژولار اجزای مختلف که نصب و جداکردن امکانات گوناگون را تسهیل می‌کند امیدوار است بتواند جایی مناسب برای اسنشیال در بازار پررقابت گوشی‌های هوشمند باز کند.


یکی از ابزار طراحی شده برای این گوشی دوربینی ۳۶۰ درجه است که کاربر در صورت تمایل به استفاده می‌تواند آن را در بالای گوشی نصب کند.

قرار است این گوشی اولین بار در آمریکا عرضه شود و قیمت آن ۶۹۹ دلار خواهد بود. در صورت تمایل به خرید دوربین ۳۶۰ درجه کاربران باید ۵۰ دلار اضافه بپردازند. روبین می‌گوید برای طراحی این گوشی از روش‌های قرن بیست و یکمی استفاده شده تا محصول مذکور متناسب شرایط زندگی در قرن بیست و یکم باشد.

خریداران این گوشی در مورد کیفیت و تعداد اجزا و بخش‌های قابل نصب بر روی گوشی خود تصمیم می‌گیرند. لذا تولید این گوشی را می‌توان احیای طرح Ara در گوگل دانست. هنوز اطلاعات بیشتری در مورد سخت‌افزار و امکانات گوشی یاد شده منتشر نشده است.
کد مطلب: 49141
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام