۰
plusresetminus
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰

راه‌اندازی اپلیکیشن رایگان مخصوص اسکن اسناد

ایتنا- ادوبی، یک اپلیکیشن رایگان برای اسکن اسناد راه‌ اندازی کرده است که این اپلیکیشن هم برای اندروید و هم برای آی.اُ.اس عرضه خواهد شد.
راه‌اندازی اپلیکیشن رایگان مخصوص اسکن اسناد


به تازگی "ادوبی" نیز با اپلیکیشن جدید اندروید و آی.اُ.اس و با هدف ارائه تصاویر با کیفیت بالا از محتوای فیزیکی به کاربران، وارد عرصه بازی اسکن با استفاده از موبایل شده است.
این اپلیکیشن ادوبی اسکن نام دارد و روش کارکرد آن شبیه سایر اپلیکیشن‌های موجود در این زمینه است.

کاربران دوربین گوشی هوشمند را روی سند، وایت برد یا صفحه ارائه مطلب دلخواه خود می‌گیرند و سپس این اپلیکیشن به صورت خودکار از آن، عکس می‌گیرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، واضح‌ترین تفاوت بین این اپلیکیشن با سایر اپلیکیشن‌ها مانند مایکروسافت لنز آن است که این اپلیکیشن با فضای ابری سند ادوبی ادغام و یکپارچه می‌شود و به صورت خودکار روی فایل‌های پی.دی.افی که تولید می‌کند، تشخیص نوری نویسه‌ها را نیز اعمال می‌نماید. همچنین کاربران می‌توانند متن را از این اسناد تهیه‌شده کپی کرده و آن را به سایر فایل‌ها بچسبانند.

آخیل چاف، یکی از مدیران ارشد تولید فضای ابری سند، اظهار داشت که ادوبی می‌تواند کارهای زیادی را در زمینه هوش ماشینی برای اسکن انجام دهد.

اپلیکیشن مورد بحث از انواع یادگیری ماشینی و الگوریتم‌های پردازش تصویر، برای کمک به برطرف نمودن مسائل گوناگون در اسکن با استفاده از موبایل، مانند تمایز قائل شدن بین یک سند با پس‌زمینه آن که رنگ مشابه با خود سند دارد و مشخص کردن اینکه کدام نواحی از سند دارای تشخیص نوری نویسه‌ها است، استفاده می‌کند.


وی همچنین گفت: «هدف ما، ایجاد یک سند دیجیتال است که بتواند اسنادی را در اختیا شما بگذارد که کیفیت آنها مانند یک اسکنر مسطح یا حتی اسناد واقعی است.»

ادوبی از الگوریتم‌های ژنتیکی نیز برای تشخیص مرزهای اسناد استفاده می‌کند. نام‌گذاری این الگوریتم‌ها به نام ژنتیکی به این خاطر است که آنها با شبیه‌سازی انتخاب طبیعی ایجاد می‌شوند.
ادوبی برای متمایز کردن متن از تصویر، از دسته‌بندی‌کننده‌های مبتنی بر رگرسیون درختی و لجستیکی استفاده می‌کنند.

ادوبی، قابلیت‌های تخصص سند و یادگیری ماشینی خود را برای ارتقاء این اپلیکیشن در بازار افزایش داده و معرفی می‌نماید.
استفاده از این اپلیکیشن، رایگان است، لیکن نیاز به ایجاد یک حساب مخصوص فضای ابری اسناد می‌باشد.

فایل‌های اسکن‌شده به صورت خودکار در این فضا ذخیره می‌شود. همچنین می‌توان آنها را روی سایر اسناد نیز ذخیره نمود.
 
کد مطلب: 49115
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام