d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اپراتورهای برتر ارائه‌دهنده اینترنت پرسرعت معرفی شدند
۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱

اپراتورهای برتر ارائه‌دهنده اینترنت پرسرعت معرفی شدند

ایتنا- سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، نتایج رتبه‌بندی استانی اپراتورهای ارائه‌دهنده اینترنت پرسرعت (ADSL) را براساس نظرسنجی مردمی در زمستان سال ۹۵ اعلام کرد.
اپراتورهای برتر ارائه‌دهنده اینترنت پرسرعت معرفی شدندبه گزارش ایتنا از مهر، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اعلام کرد: ارزیابی و رتبه‌بندی اپراتورهای ارائه دهنده ADSL براساس نظرسنجی از ۳۵ هزار کاربر سرویس اینترنت پرسرعت (ADSL) و با هدف ایجاد فضای رقابتی سالم و شفاف در بین اپراتورها و ارتقای سطح کیفی و کمی این سرویسها انجام شده است.

فرآیند نظرسنجی تلفنی از مشترکین اپراتورها و سطح‌بندی آنها به تفکیک استان و انتشار نتایج آن همزمان با روش‌های الکترونیکی و پیامکی در سال جاری نیز به صورت مستمر ادامه دارد.

در این رتبه بندی، اپراتورها با توجه به میزان امتیاز رضایت‌مندی کسب شده از مشترکان در پنج سطح دسته‌بندی می‌شوند که براساس آن امتیازهای ۹۰ تا ۱۰۰ سطح یک، ۸۰ تا ۹۰ سطح دو، ۷۰ تا ۸۰ سطح سه، ۶۰ تا ۷۰ سطح چهارم و با کسب ۶۰ امتیاز سطح پنج را کسب می‌کنند.

سطح‌بندی اپراتورهای ارایه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) به تفکیک استانهای کشور در زمستان سال ۹۵ را از اینجا می‌توانید ببینید.
کد مطلب: 49067
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
United States
35000 نفر که میشه همون نمایندگی هاشون در شهرهای مختلف
پس این میلیون ها کاربر کجا هستند!
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام