۰
plusresetminus
شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۱

فعال شدن قابلیت پرداخت از طریق ربات و پیام‌های ویدئویی در تلگرام

ایتنا- به تازگی اعلام شد که اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام به یک سری قابلیت جدید از جمله قابلیت سفارش دهی و خرید از طریق ربات و اشتراک گذاری ویدئوهای یک دقیقه‎‌ای مجهز شده است.
فعال شدن قابلیت پرداخت از طریق ربات و پیام‌های ویدئویی در تلگرام


بعد از به روزرسانی مهم تلگرام یعنی تماس صوتی در نسخه پیش، مدتی بود که شاهد سکوت خاصی از جانب مدیریت این نرم‌افزار پیام‌رسانی بودیم. در نهایت، نسخه جدید این اپلیکیشن با پرش به شماره نسخه ۴ منتشر شد و مثل همیشه، شاهد اضافه شدن ویژگی‌های کاربردی و خوبی در آن بودیم که از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به پرداخت از طریق ربات و پیام‌های ویدئویی اشاره کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، در پستی از طرف تلگرام نوشته شده بود که در حال حاضر اکثر پرداخت‌ها توسط استریپ انجام می‌شود، لیکن پرداخت‌های رباتی تلگرام، پلتفرمی برای ارائه دهندگان پرداخت در سراسر جهان محسوب می‌شود.
وقتی پرداختی از جانب یک کاربر انجام می‌گیرد، توسعه دهنده ربات می‌تواند بین تمام ارائه دهندگان موجود، گزینش کند و در نهایت یکی از آنها را که تاکنون توسط خریدار انتخاب شده یا اینکه کمترین کمیسیون را دارد، انتخاب نماید.


همچنین تلگرام اعلام کرده که قصد دارد همکاری و مشارکت خود را با ارائه دهندگان پرداخت در هند، آفریقای مرکزی و سایر بخش‌های جهان افزایش دهد.

یکی از قابلیت‌های دیگری که در همین به روزرسانی شاهد آن بودیم، این بود که کاربران تلگرام می‌توانند پیام‌های ویدئویی خود را ضبط کنند و در یک گروه یا کانال‌های تلگرام به اشتراک بگذارند.
سرویس میزبان ویدئوهای جدید تلگرام که "تلسکوپ" نامیده می‌شود، می‌تواند پیام‌های ویدئویی را در خارج از تلگرام به اشتراک بگذارد.

ویژگی جالبی که در پیام‌های ویدئوی وجود دارد و البته به پیام‌های صوتی هم اضافه شده است، امکان ضبط بدون نگه داشتن انگشت روی صفحه است. پیش از این برای آنکه یک صدا را ضبط کنید باید در تمام طول صحبت، انگشت خود را روی آیکون میکروفون نگه می‌داشتید. از این پس می‌توانید بعد از شروع ضبط، با کشیدن انگشت خود به سمت بالا (آیکن قفل) حالت ضبط را به صورت خودکار تبدیل کنید و در انتها با لمس گزینه استاپ آن را ارسال کنید.
 
کد مطلب: 49003
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام