d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - هیچ تفاوتی در ارائه خدمات ارتباطی بین کاندیداها نباید باشد
۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۶

هیچ تفاوتی در ارائه خدمات ارتباطی بین کاندیداها نباید باشد

ایتنا- واعظی: اقدامات جناحی توسط صداوسیما نتیجه عکس دارد و اگر فعالیت فضای مجازی به صورت بیطرفانه باشد قطعا تاثیرگذاری بیشتری دارد.
هیچ تفاوتی در ارائه خدمات ارتباطی بین کاندیداها نباید باشد


وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه باید تقاضای کاندیداها را پاسخگو باشیم تا مردم بتوانند به راحتی همه دیدگاه‌های آنها را بفهمند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند، گفت: هرچه کارایی ما بیشتر باشد اعتماد مردم افزایش پیدا می‌کند.


به گزارش ایتنا از ایسنا، محمود واعظی در جلسه هماهنگی فاز سوم شبکه ملی اطلاعات با تاکید بر اینکه باید تلاشمان این باشد که برای همه کاندیداها امکانات مخابراتی، اینترنت و هر آنچه وجود دارد را فراهم کنیم تا مردم بتوانند از آنها استفاده کنند، گفت: مهم‌ترین نگاه ما این است که مردم بتوانند دیدگاه‌های کاندیداها را بشنوند تا بتوانند اصلح را انتخاب کنند و اگر بتوانیم در این روزهای تبلیغات، با حفظ بی طرفی کارایی خوبی از خود نشان دهیم، قطعا اعتماد مردم به ما افزایش پیدا می‌کند.

وی با مهم دانستن اعلام این مطلب که تمام فعالیت های این روزها در بستر شبکه ملی اطلاعات در حال انجام است، افزود: هیچ تفاوتی بین هیچ کاندیدایی نباید باشد و همه اپراتورها و شرکت‌های اینترنتی وظیفه دارند برای همه کاندیداها به صورت یکسان و به تقاضاهای آنها به عنوان سرویس دهنده عمل کنند.

عضو کابینه دولت تدبیر وامید با اشاره به انعکاس جناحی برنامه های تبلیغاتی کاندیداهای یک جناح خاص توسط صداوسیما اظهار کرد: اینگونه اقدامات جناحی توسط صداوسیما نتیجه عکس برایشان دارد و اگر فعالیت فضای مجازی به صورت بیطرفانه باشد قطعا تاثیرگذاری بیشتری دارد.

واعظی تصریح کرد: باید همه دوستان خود را آماده کنند چراکه از فردا فوتبال کشور هم همینطور می‌شود، بطوریکه اگر سرویس خوب ارایه شود، چهل تا پنجاه هزار نفر بازی را از نزدیک می بینند و صدهزار نفر هم از خانه‌ها و محل کار بطور مستقیم آن فوتبال را می‌بینند. کنسرت هم به همین صورت و دو تا سه هزار نفر از نزدیک به کنسرت می‌روند و بیست هزار نفر هم در خانه آن را به تماشا می‌نشینند.

بالاترین مقام مسوول حوزه ICT کشور، استقبال مردم را از فضای مجازی در ایام انتخابات را به گونه‌ای دانست که هم اینک عملکرد فضای مجازی کمتر از صداوسیما نیست و ادامه داد: استقبال مردم از فضای مجازی همان چیزی است که در شبکه ملی اطلاعات به دنبالش بودیم. چراکه همواره دنبال این مطلب بودیم که مردم به شبکه ملی اطلاعات اعتماد کنند و به دنبال این باشند که بدانند که همه کارهایشان را از می‌توانند از این طریق انجام دهند.

واعظی خطاب به همه معاونان و روسای شرکت‌های زیرمجموعه خود تصریح کرد: یک فرصت بسیار خوبی برای همه شماها هست تا همه شبکه را تقویت کنید تا در این روزهای مانده همه مردم بتوانند حرف‌های همه کاندیداها در شهرهای مختلف را ببینند و بشنوند.
کد مطلب: 48972
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام