۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶

الکامپ بیست و سوم، تابستان ۹۶ برگزار می‌شود

ایتنا - نمایشگاه الکامپ ۲۳ از ۳۰ تیر ماه تا دوم مرداد ماه با حضور شرکت‌های فعال این حوزه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
الکامپ بیست و سوم، تابستان ۹۶ برگزار می‌شود


بیست و سومین نمایشگاه الکامپ ۳۰ تیر تا دو مرداد سال ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.


به گزارش ایتنا از ایرنا، ناصرعلی سعادت در نشست خبری الکامپ ۲۳، افزود: زمان نامناسب برگزاری این نمایشگاه و همجواری آن با نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور در سال های گذشته، فعالان این حوزه را با فضای محدود مواجه می کرد اما با تلاش سازمان نظام صنفی این مشکلات در الکامپ ۲۳ برطرف خواهد شد.

وی اظهار کرد که ثبت نام این نمایشگاه از اول خرداد ماه آغاز می‌شود و علاقمندان می توان برای حضور در این نمایشگاه نام‌نویسی کنند.

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به آغاز پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ ۲۳ از حدود ۱۵ روز قبل اشاره کرد و گفت: تاکنون ۶۱۱ متقاضی تمایل خود را برای حضور در این رویداد بزرگ اعلام کرده اند.

سعادت، فضای درخواستی متقاضیان را حدود ۶۳ هزار مترمربع اعلام کرد و گفت: هرچند فضای نمایشگاهی بین ۳۰ تا ۴۰ هزار مترمربع است اما سعی می‌کنیم مکان مناسب در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

سازمان نطام صنفی رایانه‌ای کشور تاکید کرد که باید برای استارتاپ‌ها، بازی‌های رایانه‌ای، اشتغال و دولت الکترونیک نیز سالن‌های مناسب فراهم شود تا حضوری فعال و با نشاط در این نمایشگاه داشته باشند.

سعادت برپایی سالن اشتغال را یکی از اقدامات جدید در این نمایشگاه اعلام کرد و گفت: موضوع اشتغال یکی از برنامه‌های اساسی کشور است و ما نیز با تمام توان سعی می‌کنیم در ایجاد آن نقشی داشته باشیم.

وی به استقبال مناسب شرکت‌های نوپا در دو سال گذشته اشاره کرد و افزود: در سال اول ۸۰ شرکت نوپا و در سال گذشته ۲۵۰ شرکت نوپا در نمایشگاه الکامپ حضور داشتند که امسال با درنظرگرفتن سالن خاص برای آنها پیش‌بینی می‌شود که حدود ۶۰۰ شرکت در این رویداد حضور یابند.

سعادت، برپایی این نمایشگاه را فرصتی مناسب برای برطرف کردن مشکلات شرکت‌های فعال این حوزه و ایجاد توسعه پایدار اقتصادی دانست و گفت: درصدد هستیم نمایشگاه الکامپ ۲۳ با کیفیت مناسب تری برگزار شود.
وی بر لزوم فراهم شدن شرایط برای حضور شرکت های معتبر بین المللی در این نمایشگاه تاکید کرد و افزود: در صورتی که نمایشگاه جایگاه واقعی خود را پیدا کند، این شرکت ها نیز در آن حضور فعال خواهند داشت.

مدیر اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ به برگزاری مسابقات بازی های رایانه ای در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این دوره از مسابقات به منظور توجه جدی مسئولان و مردم به این صنعت، برگزار خواهد شد و به رغم تغییر زمان برگزاری تلاش می کنیم تا اغلب فعالان این حوزه در نمایشگاه حضور یابند.

باقر بحری با اعلام برگزاری تعدادی کنفرانس در این نمایشگاه اظهار کرد: در تلاش هستیم تا شرایط حضور صاحب نظران جهانی برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی را در این نمایشگاه فراهم کنیم.

نمایشگاه الکامپ ۲۳ از ۳۰ تیر ماه تا دوم مرداد ماه با حضور شرکت‌های فعال این حوزه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
کد مطلب: 48951
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام