۰
plusresetminus
شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸

نسخه جدید مایکروسافت ویندوز ۱۰ رداستون ۳ رونمایی می شود

ایتنا - هم برنامه مترو دیزاین و هم MDL2 از مفاهیم وب دیزاین بهره گرفته‌اند
نسخه جدید مایکروسافت ویندوز ۱۰ رداستون ۳ رونمایی می شوددر روز دوم کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ شاهد رونمایی از نسخه موسوم به رداستون ۳ ویندوز ۱۰ خواهیم بود.

به گزارش ایتنا از ایران آنلاین، این رونمایی در ساعت ۸:۳۰ صبح به‌وقت محلی (سیاتل / ۱۱ ماه می) معادل ۲۰ به‌وقت‌تهران انجام خواهد شد که در آن ویندوز موسوم به نئون / Neon را خواهیم دید.

استفاده از زبان برنامه‌نویسی MDL2 که نمونه توسعه‌یافته مترو / Metro design است در این نسخه دیده می‌شود که برای اولین بار مایکروسافت از آن در ویندوز ۷ بهره برد.

خط‌های برنامه‌نویسی بدون حاشیه و پاک، شکل‌های ساده هندسی، تایپوگرافی جذاب، تصویرسازی از نوع عکاسانه و استفاده از حداقل تزئینات؛ از ویژگی‌های زبان جدید برنامه‌نویسی مایکروسافت است که در رداستون ۳ شاهد آن هستیم.

هم مترو و هم MDL2 از مفاهیم وب دیزاین بهره گرفته‌اند و جالب اینجاست که زبان گوگل / Google Material از تم‌های مشابه استفاده کرده است تا با انیمیشن، دیتای تعریف‌شده را بهتر نمایش دهد.

نئون نمونه توسعه‌یافته مترو است که از عناصر خاصی از شفافیت به نام acrylic در علم طراحی و برنامه‌نویسی بهره برده است و امشب جزییات بیشتری از آن برای برنامه‌نویسان ویندوزی پرده‌برداری می‌شود.
کد مطلب: 48918
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر