۰
plusresetminus
شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۳

مایکروسافت ربات‌ها را به نتایج جست‌وجوی بینگ می‌آورد

ایتنا- به نظر می‌رسد که ربات‌ها به زودی با نتایج جستجوی بینگ یکپارچه سازی می‌شوند و احتمالا این خبر در کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت که در شهر سیاتل برگزار می‌شود، رسما اعلام خواهد شد.
مایکروسافت ربات‌ها را به نتایج جست‌وجوی بینگ می‌آورد


رسانه‌های خبری متعددی از منابع ناشناس گزارش می‌دهند که ربات‌ها به سایت "بینگ" می‌آیند، اما این خبر احتمالا در برنامه بیلد که شامل فصلی تحت عنوان «چت‌بات‌ها در Bing.com» است، تأیید خواهد شد. این فصل توسعه دهندگان را به یادگیری یک سری از موارد دعوت می‌کند.
گفتنی است در فصل مورد بحث، توسعه دهندگان یاد می‌گیرند که چگونه چت‌بات‌ها می‌توانند تجربه بینگ را افزایش دهند و چگونه می‌توانند ربات‌های سفارشی خود را به بینگ اضافه کنند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، ام.اس پاوریوزر شرح می‌دهد که چگونه ربات‌ها شبیه مسنجر فیس‌بوک در پایین صفحه نمایش داده می شوند و اینکه چگونه مایکروسافت و توسعه دهندگان شخص ثالث و کسب و کارها قادر خواهند بود که ربات‌ها را در بینگ یکپارچه سازی کنند.
اینفوبات، یکی از ربات‌هایی است که روی ویکی‌پدیا کار می‌کند و از جمله اولین ربات‌هاست. این ربات وقتی افراد سوالی داشته باشند، پدیدار می‌گردد.

شایان ذکر است که در ماه گذشته چند نشانه از این یکپارچه‌سازی مشاهده شده بود.
بر اساس گزارش‌های سرچ انجین لند، کاربران بینگ که در منطق سیاتل در نزدیکی ردموند، دفاتر مرکزی مایکروسافت بودند ربات‌هایی را در نتایج جست‌وجوی رستوران‌های محلی مشاهده کردند. در آن موقع منابع خبری زیادی از مایکروسافت در این باره سؤال کردند، لیکن این شرکت هیچ پاسخی در این مورد نداد.


به نظر کارشناسان، انتظار می‌رود که شرکت مایکروسافت به روند حرکت خود به سوی رایانش محاوره‌ای و انتشار کیت مهارت‌های کورتانا ادامه دهد. در سال گذشته قرار بود اپلیکیشن‌های شخص ثالث، کیت مهارت‌های کورتانا و کورتانا اس.دی.کی در فوریه منتشر شود که مایکروسافت اعلام کرد که آنها را در مارس منتشر می‌کند.

از سوی دیگر، در مراسم سه روز‌ه‌ای که در سیاتل برگزار می‌شود، چندین جلسه به هوش مصنوعی، ربات‌ها و کورتانا اختصاص دارد. جلسات دیگر هم صرف توضیح در مورد نحوه یکپارچه‌سازی برای مایکروسافت تیمز، اسکایت فور بیزنس و اسکایپ می‌شود.
متخصصین می‌گویند کاملاً پیداست که مایکروسافت می‌خواهد که ربات‌ها و هوش مصنوعی را در تمامی عرصه‌ها وارد سازد.
 
کد مطلب: 48845
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است